Örgülü Gelin Saçları

orgulu gelin saclari 9 290x400 Örgülü Gelin SaçlarıGelinlik için saç modellerinde örgünün yeri zirveye doğru tam gaz ilerlemeye devam ediyor. Bohem tarzı da yeniden gündeme getiren moda akımı gelin adaylarının yakından inceledikleri konulardan. Örgülü gelin saçları bohem tarz kadar retro saç modellerini de çağırıştıran bir görüntüye neden oluyor.  Günümüzde özellikle örgülü için saç aksesuarları kullanılıyor. Saç aksesuarları sadece belirli ve sınırlı bir modeli de vurgulamıyor üstelik. Birbirinden farklı örgü saçlara, yine birbirinden bağımsız aksesuarlar eşlik ediyor.

Örgülü gelin saçları modellerinin çok olması, kişinin istediği saçın tamamen birebir yapılmasını da sağlıyor. Örgülü topuzlar, sadece düz örgülü dağınık saçlar, salık gelin saçları ve daha nicesi ile bu konu cidden model bakımından oldukça zengin. Gelin adayının saç uzunluğuna göre şekillenen modellerde saçın gürlüğü de önemli bir ayrıntı. Gür saçlar için gelin saçı modelleri örgü ön plana çıkmak istendiği zaman uzun bir model yapmak çok daha hoş görünüyor. Kısa saçlar için gelin saç modelleri arayışında örgü ise daha çok topuzlara adeta bir aksesuar gibi ekleniyor. Ayrıca bant örgü modelleri ile de çok muhteşem sonuçlar ortaya çıkarılabiliyor. Gelin saçınız için örgü modelleri arasından bir seçim yapmak istiyorsanız tek bir detaya önem vermeniz yeterli. Bu detayda duvak modelleri; çünkü duvak saç modelini gölgede bırakan bir ayrıntıdır. Daha çok sade saçlar için önemi artar. Örgülü gelin başlarında ise durum biraz değişiyor ve duvağın yerini saç aksesuarları alıyor. Bu yüzden de çok duvak kullanmak istiyorsanız eğer, kafes duvak modellerinden seçim yapmanız, saç modelinizin ön planda olmasını sağlayacaktır.

Bir önceki yazımız olan Balon Topuz Gelin Başı Modelleri başlıklı makalemizde balerin topuzu gelin saçı, balon topuz gelin başı modelleri ve balon topuz gelin saçı modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.


Arananlarörgülü gelin saçları,örgü model gelin saçları,saclarini duz salik birakan gelinler,60lı yılların gelın topuz modelleri,orgulu gelin
Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>