Örgü Gelin Başı Modelleri

orgu gelin basi modelleri 8 266x400 Örgü Gelin Başı ModelleriGelin saçı modelleri gelin adayları için büyük ve önemli bir ayrıntıdır. Tüm dış görünümün temeli saç modelleri ile oluşur. Örgü gelin başı modelleri, geçtiğimiz düğün sezonunda ve 2015 düğün sezonu için en fazla istek alan gelin saçı modellerinde trendler arasında. Saç modeliniz hakkında ufak bir fikriniz var ise muhakkak önceden duvak seçiminizi u fikre uyumlu bir şekilde seçmelisiniz. Aksi takdirde saç şeklinizde değişim yapmak zorunda kalabilirsiniz; çünkü bazı duvak modelleri oldukça ağır yapıda olabilir ve bu da saç modelindeki değişim habercisidir.

Örgü gelin başı modelleri içerisinde çok farklı seçenekler bulabilirsiniz. Topuz saç modelleri arasına serpiştirilmiş bir örgü modeli ya da tamamen örgüden oluşan bir saç modeli ile çok şık bir görünüm yakalayabilirsiniz. Özellikle yüz şeklinize göre de bu seçimde farklı sonuçlar elde edebilir ve yüz şeklinize yakışabilecek en güzel örgü saç modelleri arasından seçimlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Eğer oval bir yüz şekliniz var ise hemen hemen tüm saç örgüsü modelleri size yakışacaktır. Uzun ve dar bir yüz şekliniz var ise de salık saçın üzerine örgü ya da komple sade örgüler arasından farklı modellere göz atabilirsiniz. Yuvarlak yüz hattına sahip kişilerde tepeden ya da ense kısmından topuz modellerine örgü ayrıntısını ekletebilirler. Yüz şekline göre gelin saçı modellerine uyumsuz bir sonuç ise yüzünüzü olduğundan daha uzun, daha geniş ya da daha dar gösterebilir. Bu yüzden muhakkak yüz şekli detayına önem verilmelidir.

 

Bir önceki yazımız olan 2015 Trend Gelin Saçı Modelleri başlıklı makalemizde 2015 gelin saçı modası, 2015 trend gelin saçı modelleri ve en moda gelin saçı modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.


Arananlarörgü gelincik modeli,gelin başi örgu modeleri,gelin başı prenses modeli örgü,örgü gelinbaşı,örgü modelleri gelin,SAÇ ÖRGÜSÜ GELİN BAŞLARI
Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>