Oleg Cassini Gelinlik Modelleri

Sektörün önde gelen isimlerinden birisi olan ve her geçen gün kalıcılığını sürdürmeye devam eden Oleg Cassini gelinlik modelleri gelin adaylarını büyülüyor.  Bir Amerikan markası olan Oleg Cassini tasarladıkları gelinlikleri dünya üzerinde 400 mağazada satışa sunmaktadır. Türkiye üzerindeki ilk mağazasını İstanbul’da açmıştır ve şu anda da İstanbul’da bulunan 3 adet mağazası ile hizmet vermektedir. İstanbul dışındaki ilk mağazası 2013 yılının başında Ankara’da açtığı mağazadır.

Oleg Cassini gelinlik alışverişine farklı bir özellik katmaktadır. Çünkü Oleg Cassini mağazalarında sadece gelinlik modelleri değil yüzlerce abiye modeli de bulunmaktadır ve yine bunun yanında gelinlik ve abiyelere uygun aksesuar çeşitlerini de satışa sunmaktadır. Oleg Cassini mağazalarının sunduğu bu hizmet gelin adaylarının aradıkları bütün ürünlere tek bir mağazadan hem de kaliteden ödün vermeden ulaşabilmelerini sağlamıştır.

Eğer düğün hazırlıkları içerisindeyseniz ve gelinlik alışverişine henüz çıkmamışsanız, sizlerde ilk tercihlerinizi Oleg Cassini mağazalarından yana kullanmalısınız. Oleg Cassini gelinlik modellerinde sunulan dantel ve işleme detayları, düz, kabarık, straplez gibi farklı gelinlik modelleri ile eminim sizlerde aradığınız gelinliği kısa sürede bulacak ve hayallerinize kavuşmanın verdiği mutluluğu yaşayacaksınız.

Bir önceki yazımız olan 2014 Gelinlik Modelleri ve Detayları başlıklı makalemizde 2014 Gelinlik modası ve 2014 gelinlik modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.


Arananlargelinikler gelinlikler,Olgcassis,oleg cassini gelinlik modelleri 2014 fiyatları indirim,oleg casini gelinlik fiyatları,gelinlik fiyatları istanbul,g cassini gelinlik modelleri,gelinlik model ve fiyatları istanbul,gelinlik modelleri ankara,istanbul gelinlik fiyatleri,istanbul oleg cassini gelinlik kiralama
Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>