Oleg Cassini Abiye Modelleri

    Düğün mevsiminde olduğumuz şu günlerde çok sayıda düğüne davet edileceğimizi tahmin etmek çokta güç olmayacaktır. Yaz boyu katılacağımız düğün ve organizasyonlarda olabildiğince şık bir görüntüye kavuşabilmek adına seçeceğimiz abiyenin büyük önemi bulunuyor. Oleg Cassini markası ise sizlere tam olarak kusursuz abiye modellerini sunarak büyük bir kolaylık sağlamaktadır. Fiyat olarak biraz yüksek bedelli ürünler olsalar da vereceğiniz her kuruşun karşılığını alacağınızdan şüpheniz olmasın.

Oleg Cassini abiye modelleri arasında ilk olarak dikkat çeken modeller tek omuzlu abiyelerdir. Görsel olarak son derece çekici ve iddialı olan bu abiyeler ile katıldığınız davette tüm gözlerin sizin üzerinizde olacağını söylemek yanlış olmayacaktır. Kendine güvenen ve iddialı bayanlar için ideal bir seçenek olarak gösterilebilir. Bunun yanı sıra yıllardır eskimeyen modellerden birisi olan straplez abiyelerin bu sene de popüler olduğunu söylemek doğru olacaktır. Straplez modellerde tercihe göre hem mini modeller hem de uzun etekli modeller bulunuyor. Mini modeller vücut hatlarına güvenen bayanlar için önerilmektedir. Oldukça da iyi sonuç verdiği unutulmamalıdır.

Oleg Cassini abiye modelleri içinde en havalı abiyelerden bir tanesi olarak A kesime sahip modelleri göstermek yerinde olacaktır. Bu modellerde kullanılan tül detayları sayesinde ciddi anlamda eşsiz bir görüntü elde edilmiş denilebilir. Lacivert gibi koyu renklerin ağırlıkta olduğu modeller her bayanın kalbine taht kuracağa benziyor.

 

Bir önceki yazımız olan Yazlık Abiye Ayakkabı Modelleri başlıklı makalemizde 2014 Yazlık Abiye Ayakkabı Modelleri ve Yazlık Abiye Ayakkabı Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.


Arananlaroleg ca abiye modelleri,oleg cassini abiye,oleg cassini abiye modelleri,oleg cassini abiye modelleri ve fiyatları,oleg cassini abiyeler ve fiyatları 2014,oleg cassini lacivert nisanlik
Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>