Nişan Sandığı Modelleri

Dantelli Nişan Sandığı Modelleri Nişan Sandığı Modelleri

Dantelli Modelleri

 Evlilik olgusu ne kadar önemli bir şey ise evliliğe giden yolda da nişan aynı derecede öneme sahip bir olgudur. Nişan, başlı başına bir olaydır ve son derece özen gösterilmesi gereken yapısı ile ülkemizde yer etmeyi başarmıştır. Evlilik için en ciddi adım olarak gösterilen nişan konusunda gelin adayları için hazırlanması gereken bazı adetler mevcuttur. Bunlar arasında nişan sandığı en özel olanlardan bir tanesidir. Bu yüzden de olabildiğince şık ve gösterişli bir sandık seçiminde bulunmak doğru bir karar olacaktır.

Nişan sandığı modelleri günümüzde çok çeşitlilik kazanmış durumda. Eskiye nazaran çok daha fazla sayıda ve farklı tarzda model ile karşılaşmak mümkün. Fakat son dönemin en popüler ürünleri olarak dışı deri kaplama sandıklardan bahsedebiliriz. Bu modeller derinin etkisiyle oldukça şık bir görüntüye sahip. Ayrıca çoğu nişan sandığının içinde ayrıca bir ufak sandık daha bulunuyor. Bu ufak sandıkta makyaj malzemeleri gibi şeylerin konulması için kullanılıyor. Bu tarz modellere yönelmek daha doğru olacaktır. Deri kaplamalı olanların yanı sıra dantel işlemeli çok güzel modeller de mevcuttur. Bu tarz dantel işlemeli olanlar gelinlik ile bağdaştırıldığı için tercih edilmekte olup gerçekten güzel bir görüntüye sahiptir.

Nişan sandığı modelleri konusunda klasik tarzlardan yana bir düşünceniz varsa eğer ahşap, oymalı sandık modellerine göz atmalısınız. Çok güzel oymaları olan modeller sayesinde istediğiniz sandığı kolaylıkla bulabileceksiniz.

 

 

Bir önceki yazımız olan Nişan Tepsisi Nasıl Hazırlanır başlıklı makalemizde Nişan Tepsisi, Söz Tepsisi ve Yüzük tepsisi hakkında bilgiler verilmektedir.


Arananlarnisan sandigi,nişan sandığı modelleri,nişan sandıkları,nisan sandıkları modelleri,nişan sandığı modelleri ve fiyatları,sandik,sandık modelleri ve fiyatları,ni?an sand?klar?,çeyiz sandığı fiyatları,nişan sandığı fiyatları
Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>