Nikah Şekeri Modelleri

nikah sekeri modelleri 12 400x300 Nikah Şekeri ModelleriNikah şekeri dostlara, akrabalara ve gelen davetlilere bir teşekkür etme şeklidir. Nikah şekeri modelleri ile farklı seçimler yapabilir ve en güzel gününüzde sizi yalnız bırakmayan konuklarınıza değişik bir sunum şekli tercih edebilirsiniz. Artık sadece nikah şekeri mutlu günlerin temsilci değil. İlerleyen zaman, değişen devir nikah şekerini bile farklılaştırdı. Davet ettiğiniz ve düğünüze gelen konuklarınıza şeker yerine çikolata, kek, nikah hatırası süs eşyaları dağıtabilirsiniz.

Nikah şekerinin yenilmesinden çok saklanması karşısında farklı konseptler belirginleşmeye başladı. Artık nikah şekeri dağıtmak yerine, içi çikolata dolu olan ve içindeki yenilse bile saklanmaya müsait farklı konseptli seçeneklere kolaylıkla erişebilirsiniz. Özellikle yazın ve sıcakta evlenenler içinde değişik alternatifler arasında yer alan yelpaze, oldukça farklı ve güzel fikirler arasında. Konukların oturacağı sandalyeler üzerine konuşmuş yelpazeler hem sıcak havanın etkisini azaltıyor, hem de düğün ya da nikah gününüzden çok hoş bir hatıra yaratmanıza neden oluyor. Tüm bunları geride bırakacak ve geleneklerden vazgeçmeyenler içinse değişik görünümlere sahip nikah şekeri modelleri mevcut. Kese kağıdı şeklindeki kutulara yerleştirilmiş nikah şekerlerinden farklı ve şık tasarımlı kutulara kadar pek çok seçenek önünüze sıralanabilir. File tüllerin içerisine sarılmış nikah şekeri modellerinin yanında bu kutular hem daha steril bir özelliğe sahip, hem de aynı zamanda daha farklı ve zengin bir görünüm kazanıyor. Sizin en mutlu gününüze şahitlik yapan dostlarınıza, nikah şekeri sayesinde teşekkür etme şeklinizin önemli olduğunu kesinlikle unutmamalısınız.

Bir önceki yazımız olan Nişan Pastası İçin Fikirler başlıklı makalemizde nişan pastası, nişan pastası modelleri fiyatları ve nişan pastası nasıl olmalı hakkında bilgiler verilmektedir.


ArananlarEN GÜZEL NİKAH ŞEKERİ MODELLERİ,yeni düğünler,nikah sekeri 2014,nişan şekeri modelleri,nikah şekerleri İSİM MODELLERİ,nikah şekeri yazıları modelleri,nikah şekeri modelleri ve fiyatları,nikah şekeri modelleri 2015,nikah şekeri çeşitleri ve fiyatları,kesekagıdında nikah şekeri
Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>