Nikah İçin Elbise Modelleri

nikah icin elbise modelleri 14 275x400 Nikah İçin Elbise Modelleri Düğünü masraf olarak mı değerlendiriyorsunuz? Hayallerinizde evlilik sadeliği temsil eden bir gün mü? Düğün hazırlıklarında konsept kostümleri belirleyen en mühim seçimdir. Gösterişli bir konsepte sade bir gelinlik sönük bir seçim olarak değerlendirilecektir; fakat sadece nikah düşünen çiftler için şık ve asil bir duruşa neden olur. Tabii sadece düğün yapmayacak olan kişiler için uygun değildir. Nikah ve düğününüzü ayrı bir şekilde yapmayı planlıyorsanız da bir değil iki adet gelinlikle kendinizi şımartabilirsiniz. Son ihtimalde düğün ve nikah tarihleri ayrı olan kişiler içindir. Nikah tarihiniz düğünden öncesindeyse yine bunu taçlandırabilir, modellerinden giyinebilirsiniz. Peki, bu elbiseler nasıl oluyor?

Nikah için elbise modelleri oldukça zarif, sade olarak tasarlanıyor. Genellikle kısa olarak düşünülen bu elbiselerde uzun tasarımlar da bulunuyor. Yani illaki nikahınızda kısa bir elbise giymek zorunda değilsiniz. Özellikle 2015 modasını istila eden bohem, nikah elbisenize de yön verebilir. Üstelik trendler değerlendirildiğinde sadece bohem stiller değil, Antik Yunandan kalma helenistik izlerde görülüyor. Tek omuz, boyundan yaka ve daha farklı tasarımlarla sade ama şık olmak mümkün. Genellemeden ayrılmak istemiyorsanız da mini ya da yine 60′ları temsil eden midi elbiselere göz atabilirsiniz. Aslında kendi tarzınızı da ele alarak kararınızı vermeniz daha doğru olacaktır. Nostaljiden hoşlananlar 70′lere ve 60′lı yıllara yolculuk ederken, daha modern ve günümüzü temsil edenler mini elbiseler arasından seçimler yapabilir.

Bir önceki yazımız olan Balık Gelinlik Modası başlıklı makalemizde balık gelinlik, balık gelinlik modası ve hakkında bilgiler verilmektedir.


Arananlarnormal nikah elbiseleri,nikahta balık model gelinlik,Nikahda giyilecek kaynana elbiseleri,nikahda gelinlik modelleri,nikah için zarif elbiseler,nıkah ıcın uygun elbıseler ve fıyatları,nıkah ıcın en uygun elbıseler,model bak pantolon resimleri,düğün için elbise modelleri ve fiyatları 14,dugun icin boydan zarif elbiseler
Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>