Miss Defne Nişanlık Modelleri

Taşlı Miss Defne Nişanlık Modelleri Miss Defne Nişanlık Modelleri

 

Aslında genç kızlar hep gelinliğin hayalini kurarlar ve bunun öncesinde olan özel ayrıntıları unuturlar hep. Ancak unutulmaması gerekir ki düğün öncesinde önemli olan nişan günü ve kına gecesi vardır. Burada giyecekleri kıyafetler de es geçilmemelidir. Küçük ayrıntı gibi gözükse de bu günler oldukça önemlidir.

Son dönemlerde nişan merasimlerine olan ilgi artmıştır. Öncelerde sadece evde aile arasında yapılırdı. Ancak kız tarafının hazırladığı nişan merasimi artık düğün salonlarında olmaktadır. Ve gelin adayları sade bir elbiseden ise özel bir nişanlık giymektedirler. Bu günde giyecekleri özel nişanlıklar gerçekten de önemlidir. Bu yüzden de Miss Defne ‘nin nişan günü için tasarladığı birbirinden şık nişanlık modellerinden bahsetmek istiyorum.  Öncelerden gelen diğer bir alışkanlık ise nişanlık modellerinin genelde pembe olmasıdır. Miss Defne bu alışkanlığı da bozarak ortaya oldukça şık ve farklı renklerde nişanlık modelleri çıkarmıştır. Mavi, kırmızı, mor ve turuncu Miss Defne Nişanlık modelleri içinde ön plana çıkan renkler arasındadır. Bu nişanlık modellerinde de en çok ön plana çıkan modeller ise fırfırlı ve drapeli nişanlık modelleridir. Bu modeller oldukça şık durmaktadır. Bu modeller yanında bir de etek kısmı tülden yapılmış evaze kesim nişanlık modelleri de oldukça tercih edilmektedir. Miss Defne markası da hem evaze kesim  hemde kabarık nişanlık modellerine ağırlık vermiştir.

Bir önceki yazımız olan 2014 Kabarık Nişanlık Modelleri başlıklı makalemizde 2014 Kabarık Nişanlık Modelleri ve Yeni 2014 Kabarık Nişanlık Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.


Arananlarmiss defne nişanlık modelleri,a kesim nişanlık,çorlu nişanlık modeli,çorlu nişanlık modelleri,missdefne,çorlu miss defne nişanlık modelleri,miss defne çorlu gelinlik modelleri,qirmizi gelinlik modelleri,miss defne nişanlık fiyatları,kırmızı renk nişan elbisesi mis defne
Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>