Miss Defne 2014 Gelinlik Modelleri

Dantelli Miss Defne Gelinlik Modelleri Miss Defne 2014 Gelinlik Modelleri

Dantelli Modelleri

Modanın değiştiğini her yerden görüyoruz ve duyuyoruz. Ayakkabı olsun çanta olsun her tarz hazır giyim de moda dönem dönem kendini değiştirmektedir. Her dönem yeni tasarımlar ve kıyafetler ortaya çıkmaktadır. Dönem dönem modası değişen şeylerden bir tanesi de gelinlik modelleridir.

Gelinlik modelleri belli bir zaman aralıklarında kendilerini yenilemektedir. 2014 yılında da Miss Defne gelinlik modelleri herkes tarafından hayranlık uyandırmaktadır.  gelinlik modelleri tüm gelin adaylarının ilgisini üstüne toplamayı başarmıştır. Bu senenin modası herkesin bildiği üzere dantel işlemeleridir. Dantel her kıyafet türüne yakıştığı gibi gelinlik modellerine de fazlasıyla yakışmaktadır. Zaten çoğunlukla Miss Defne 2014 gelinlik modelleri dantel işlemeleri içeriklidir. Dantel işlemesini gelinliğin her kısmında karşınıza çıkabilir. Zira gerçekten dantel işlemesi gelinliğe modernlik ve asillik katmaktadır. Bunun yanı sıra bu sene en çok karşımıza çıkan kabarık modellerdir. Miss Defne de bu modaya uyarak gelinlik modellerinin çoğu kabarık modellerden oluşmaktadır. Kabarık modeller bazı hanımlar için uygunken bazı hanımlar için çok da uygun olmamaktadır. Genel olarak kabarık etekli gelinlik modellerini basen kısmı biraz büyük hanımların tercihi olmaktadır.

Her tarz her tür gelinlik modelini bulunduran Miss Defne markası 2014′ de de çoğu gelin adayının tercihi olacağa ve bu gelin adaylarının hayallerini süsleyeceğe benziyor.

Bir önceki yazımız olan 2014 Akay Gelinlik Modelleri başlıklı makalemizde 2014 Akay, Akay Gelinlik ve Akay Gelinlikler hakkında bilgiler verilmektedir.


Arananlarmiss defne gelinlik modelleri,gelinlik modelleri 2014 miss defne,miss defne 2014,miss defne 2014 gelinlik modelleri,2014 gelinlik modelleri miss defne,miss defne gelinlik modelleri 2014,2014 gelinlikleri,miss defne gelinlik modelleri ve fiyatları,miss defne prenses gelinlik modelleri 2014,gelinlik modelleri 2014 fiyatları
Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>