Minimalist Tarz Gelinlik Modelleri

minimalist tarz gelinlik modelleri 13 266x400 Minimalist Tarz Gelinlik ModelleriMinimal gelinler yeni sezon koleksiyonlarında 2015 yılı itibari ile yerini almaya başladı. Düzenlenen yeni sezon defileleri içerisinde yer alan minimalist tarz gelinlik modelleri zarif kesimleri ile şıklığı temsil ediyor. Minimal trendinin tetikleyen boho akımıyla gündeme gelmesi, önümüzdeki sezonlarda da sade gelinliklerin şık görünümlerindeki tercihlerin artacağının sinyalini veriyor. Aslında gelinliklerin sadelikleri düz kesimleri ile gündem de değil. Minimal akımı içerisinde yer alan modellerde de farklı ayrıntılara yer verilmiş. Kumaşların katlı görünümü, ince kemer detayları ve ışıltılı işlemeler, sadeliğin şık görüntüsünün savunuculuğunu yapıyor.

Minimalist tarz gelinlik modelleri arasında dar kesimler, balık etekli, çan etekli gelinlikler yer alıyor. Gelinlikler iki farklı grupta incelenebilir. Birincisi ayrıntısız ve oldukça soft, ikincisi ise detaylandırılmış ama sadelikten ödün vermeyenler. ayrıntısız bir yalınlığı tercih ediyorsanız eğer, ayakkabı veya saç aksesuarlarında seçimlerinizi gösterişten yana kullanabilirsiniz. Bu durum sonucunda da çok muhteşem bir görünümün sahibi olabilirsiniz. Gelinlik seçimi düğün hazırlıklarında en özel yeri teşkil ediyor. Farklı modellerin, apayrı havasıyla büyülemek istiyorsanız eğer, dikkatli seçimler yapmalı ve gelinlikte aksesuar kullanımını çok iyi ayarlamalısınız. Parıltılı taşlarla işlenmiş bir gelinliğin üzerine çok gösterişli bir aksesuar kullanmamalısınız. Minimal gelinlikler, taşlı saç aksesuarlarının yanı sıra büyük çiçekli taçlarla da kombinlenebilir. Ayakkabı modelleri arasından da rahatınızı ön planda tutup, görkemli ayakkabılara öncelik verebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Trend Gelinlik Modelleri 2015 başlıklı makalemizde gelinlik modası 2015, moda gelinlikler 2015 ve trend gelinlik modelleri 2015 hakkında bilgiler verilmektedir.


Arananlaren tarz gelinlik modelleri,modern minimal gelinlik,minimalist gelinlik,gel\n,minimal gelinlikler,MİNİMALİST GELİNLİKLER,minimal tarz,istanbul minimalist gelinlikler,Modern&Minimal gelinlik,farklı tarzda gelinlikler
Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>