Midi Boy Gelinlik Modelleri

midi boy gelinlik modelleri 10 266x400 Midi Boy Gelinlik ModelleriMidi boy gelinlikler trend gelinlik modelleri arasında 2014 sezonu itibari ile yer almaya başladı. 2015 Sonbahar Kış sezonunda modayı yakından takip eden gelin adaylarının da favori gelinlik modelleri içerisinde yer almaya başladı. Midi boy gelinlik modelleri nostaljik havası ile şık ve klasik bir görünümün aynası oluyor adeta. Geleneksel ve klişe seçimler yapmak istemeyenler için farklı gelinlik modelleri arasında tarz bakımdan bir alternatif olan harika bir seçimi de ortaya çıkarıyor.

Midi boy gelinlik modelleri diz altı hizasında kloş etek havasında kabarıklığı ile sade bir görünümü sergiliyor. Geçmiş zamanın yeni yüzü olmak istiyorsanız ve düğün gününüze farklı bir konsept yaratmak istiyorsanız eğer midi boy gelinlik modellerinden seçimler yapabilirsiniz. Dizleri tamamen kapatan bu gelinlik modelleri altına zarif ve şık gelin ayakkabısı seçilmek zorundadır. Bu zorunluluk aslında ayakkabının apaçık ortada olmasından kaynaklamaktadır; çünkü gelinlik modelinin boyu dizlerin hemen alt kısmında bittiği için odak noktasının ayakkabı olması da çok şaşılacak bir durum değildir. Alışılagelmişin dışında olmak, farklı görünmek ve her zaman tarzını ortaya koymak isteyenlerdenseniz eğer muhakkak midi boy gelinliklere göz atmalısınız. Model olarak hiçbir gelinliğe benzemeyen tarzı ile stilinizi kendiniz yaratabilirsiniz. Çok şık ve taşlı gelinlik takılardan takabilir, gelin saçınızda da saç aksesuarlarını tercih edebilirsiniz. Böylelikle sade görüntünüzü biraz daha gösterişli bir hale getirmeniz mümkündür.

Bir önceki yazımız olan Zuhair Murad 2015 Gelinlik Koleksiyonu başlıklı makalemizde zuhair murad 2015 gelinlik koleksiyonu, zuhair murad gelinlik modelleri ve zuhair murad gelinlikleri hakkında bilgiler verilmektedir.


ArananlarMidi Boy Gelinlik,138 boy gelinlik,midi boy abiye modelleri,midi boy gelinlik al,midi boy gelinlikler,midi gelinlik fiyatları,şaşılacak gelinlikler
Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>