Midi Dantel Gelinlik Modelleri

midi dantel gelinlik modelleri 12 310x400 Midi Dantel Gelinlik ModelleriSon dönemde gelinlik modasında retro gelinlikler dikkat çekiyor. 2015 trendleri arasında kendine çoktan yer edinen retro tarzı gelinlik modelleri klasik tarzdan uzaklaşmak isteyenlerin alternatiflerinde ilk sırada. Midi dantel gelinlik modelleri de retro tarzın vazgeçilmezleri arasında. Mini boy gelinlikler son dönemin yükselen modasında gelin adaylarına göz kırpıyor. diz ve diz altında yere değmeyecek uzunlukta ve oldukça da şık. Aslında düğün konseptinize uyum sağlamasa bile bu gelinlik modellerini nikah elbisesi olarak da kullanmanız mümkün. Nikah günü düğün günü ile aynı olan kişiler içinse after party için gelinlik arayışına çok hoş bir alternatifi bu gelinlikler ile değerlendirebilir.

Midi dantel gelinlik modelleri nostaljik görünümü ile farklı ve tarz bir görünüme sahip olmak isteyenlere hitap ediyor. Midi boy aslında biraz giyerken dikkat edilmesi gereken kıyafetler grubunda da yer alıyor; çünkü boyun daha kısa gözükmesini sağlayan yapısı kısa boylular için pek uygun bulunmuyor. Kısa boylu iseniz ve düğün günü iki farklı gelinlikle konuklarınızı şaşırtmak istiyorsanız veya daha rahat dans etmek için şatafatlı gelinliğiniz sizi rahtsız etsin istemiyorsanız, hemen dizinizde biten kabarık midi gelinlikleri tercih edebilirsiniz. Özellikle yüksek tabanlı ayakkabılar ile oldukça marjinal bir görünüm çizebilir ve herkesten farklı bir gelin olabilirsiniz. Yalnız bunun klasik bir seçim olduğunu da unutmamalısınız ve ayakkabı olarak daha sade seçimler yapmanız gerektiğini de ciddiye almalısınız.

Bir önceki yazımız olan 2015 Mini Gelinlik Modelleri başlıklı makalemizde 2015 gelinlik trendleri, 2015 mini gelinlik modelleri ve mini gelinlikler hakkında bilgiler verilmektedir.


Arananlarmidi dantel
Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>