Mezuniyet Saç Modelleri 2015 Trendleri

mezuniyet saci modelleri 8 308x400 Mezuniyet Saç Modelleri 2015 Trendleriİlkbahar geldi mi yaz mevsimi de gelmiş sayılır. Yavaş yavaş uzayan günler, bol güneşli günler sene sonu balosunun da habercisi oluyor. Bu sene okuldan mezun mu oluyorsunuz? Bir heyecan, bin bir telaş… Yıl sonu baloları, mezuniyet törenleri, veda geceleri ile başlayan gelecek planları… Özellikle veda gecesi olanlar çoktan ne giyeceklerinin derdine düşmüştür. Mezuniyet saç modelleri 2015 trendleri sanıldığı gibi çok şatafatlı değil. Sade ve doğal saçların ön plana geldiği bir sezonla baş başayız.  Salık saçlar, örgülü saç modelleri, doğal kıvrımlar, kabarık görünümlü saçların görkemli duruşu popüler seçimlerden oluşuyor. Saç modellerindeki seçimler doğalı ve salık saçları gösterdiği için buna uyumlu bir gece elbisesi de şart oluyor.

Mezuniyet saç modelleri için çok abartılı topuzlardan kaçınmalısınız. Sezonun trendi bohem kızlarının özgür, dağınık saçları. Sokak modasına bile kafamızı çevirdiğimiz zaman bu doğallığın nasıl hakim olduğunu görmek çok da zor değil. Sokak stilleri ile bu bir mi? demeyin. Gündüz stilleri nasılsa özel davetlerde bundan payına düşeni alıyor. Dalgalı fönler, perma yapılmış kabarık saç modelleri, kırık fönle şekillendirilmiş hafif dalgalar, vak dalgasının vintage etkisi ve yana doğru atılmış uzunlu kısalı saç modelleri. Tabii ki bunlar salık saçlar için geçerli. Saçlarınızı ille toplamak istiyorsanız da mutlaka bir yerinden örgü geçmeli. Örgülü saçlarda da at kuyrukları yeniden popülerliği eline aldı.

Bir önceki yazımız olan Gelin Topuzu Modelleri başlıklı makalemizde gelin başı, gelin saçları ve gelin topuzu modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.


Arananlarmezuniyet saç modelleri 2015,2015 mezuniyet saç modelleri,mezuniyet için saç modelleri 2015,mezuniyet saç modelleri,lise mezuniyet saç modelleri 2015,mezuniyet saçları 2015,sene sonu mezuniyeti saçları,lise Mezuniyet Balosu İçin Saç Modelleri 2015,foenle saç modeli,2015 mezuniyet örgülü saç modelleri
Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>