Mezuniyet Kıyafetleri

mezuniyet kiyafetleri 13 266x400 Mezuniyet Kıyafetleri Sömestr tatilinden hemen sonra sarar mezuniyet balosu telaşları. Tüm senelerinizi geçirdiğiniz arkadaşlarınızdan biraz daha farklı yollara gitmek için yapılan bir kutlamadır, mezuniyet. Başarının hikayesinin aslıdır da aynı zamanda. Sadece sizi ilgilendiren bir başarı ve arkadaşlarınızın başarısının kutlama zamanıdır. Tüm geçen senelerin yorgun çalışma dönemlerinin kutlamasıdır. Yani kısacası birçok farklı duygunun bir araya gelmesidir; hem hüzündür hem de aynı zamanda da mutluluk. Bunca hissin yaşadığı bir gün de küçük prenses olmak herkesin istediğidir aslında. Şık ama bir o kadar spor görünmekse senenin trendleri ile alakalıdır. Tabii ki mezuniyet kıyafetleri arasından tercih yaparken kendi stilinizi ön plana çıkarmak en doğru tercihin oluşmasını sağlayacaktır.

Mezuniyet kıyafetleri 2015 sezonu ile beraber en çok beyaz rengin popüler olmasına işaret ediyor. Mini elbiselerde de yine rağbet yükseleceğe benziyor. Tabii sadece sezon trendleri bu kadarla kalmıyor. Helenistik de yine hem geçmişi hem de modernleşerek yeniliği temsil eden stilleri öne çıkarıyor. Tek omuzlar, boyundan askılı ve değişik yakalı, volanlı, fırfırlı, şifon etekli, kat kat görünümlü etekler ve daha birçok nitelik yenilikçi tarafı temsil ediyor. Şifonun uçuş uçuş havası, pencere dekolteleri, bel dekoltesi gibi ayrıntılarda hem yinelenen hem de yeniliği temsil eden detaylara dikkat çekiyor. Beyaz tonlarının yanında mandalina turuncusu, kobalt mavi, kırmızı da iddialı elbiselere renk veriyor. Pudrayı ve bebek mavisi rengini de unutmamak gerekiyor.

Bir önceki yazımız olan Gelin Makyajı Tüyoları başlıklı makalemizde Düğün Makyajı, Gelin Makyajı ve gelin makyajı tüyoları hakkında bilgiler verilmektedir.


Arananlarmezuniyet é gelinlikle gitmek,mezunıyet kınası ıcın kıyafetler,mezunıyet kınası nasıl yakılır
Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>