Marchesa 2014 Gelinlik Modelleri

                                    Marchesa 2014 Gelinlik Modelleri

     Gelinliler her genç kızın hayallerini süslemeyi başaran, hayatlarındaki en özel ve anlamlı günlerden birisi olan dünya evine girişi simgeleyen, nadide ve zarif bir kıyafettir. Pek çok kız çocuğu kendilerine gelecekte ne olacaksın diye sorulduğunda “ gelin” cevabını veriyorsa eğer, gelin olmanın ve gelinlik giymenin ne kadar anlam yüklü olduğunu biraz daha iyi belirtmiş oluruz. 2014 yılın içerisinde evlenmek isteyen gelin adayları için, seçenek bol fakat bu kadar güzel modeller arasında karar vermek son derece zorlu olacağa benziyor.

Marchesa 2014 gelinlik modelleri 2014 yılında dünya evine girmek isten gelin adayları için birbirinden güzel modellerini piyasaya sürmüş durumda. Bu modeller arasında en çok ilgiyi çekenler ise kuşkusuz etek kısmı danteller ile kaplı olan straplez modeller olacağa benziyor. Bu tarz modellerde dantel detayı bir hayli zarif görünmenizi sağlayacaktır. Bunun yanı sıra balık model gelinliklerede göz atmanızda fayda olacaktır. Eğer kalça ve bel bölgenize güveniyorsanız bu modeller tam size göre olacaktır.

Marchesa 2014 gelinlik modelleri arasında diğer modeller ise, tek ya da çift kol askılı gelinliklerden oluşuyor. Bu modeller tercihe göre tek ya da çift askılı olarak kullanılabilir. Fakat tek omuz askılı olanların daha kadınsı bir görüntü verdiğini söylemek istiyorum. Ayrıca kabarık etekli modellerden hoşlananlar içinde birbirinden güzel kabarık modeller sizleri bekliyor.

Bir önceki yazımız olan 2014 Alita Graham Kabarık Gelinlik Modelleri başlıklı makalemizde 2014 Alita Graham Kabarık Gelinlik Modelleri ve Yeni Kabarık Alita Graham Gelinlik Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.


Arananlargelin basi kivircik,marchesa gelinlik fiyatları
Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>