Kışlık Gelinlik Modelleri

Kışlık Gelinlik Modeli 2014 Kışlık Gelinlik Modelleri

Kışlık Gelinlik Modeli 2014

Aslında her ne kadar yaz ve ilk bahar da yapılan düğünler popüler olsa da kış düğünlerinin de ayrı bir havası vardır. Kış düğünlerinin de yaz düğünlerinden tek fakı açık hava da düğün yapılamamasıdır. Fakat diğer türlü yaz düğünlerinden pek farkı yoktur. Ufak tefek farkları vardır kış düğünlerinin.

Kış düğünlerinde bir de için biraz farklılıklar vardır. Yazlık, açık ve dekolteli modellerden ise daha kapalı tercih edilmektedir.  diğer gelinlik modelleriyle desen olarak aynıdır. Bu gelinlik modellerinde de straplez gelinlikler mevcuttur. Fakat üstüne ceket veya uyumlu beyaz bir cepken  giyilmektedir. Ayrıca kışlık gelinlik modelleri üstünde karşımıza çıkan en çok uzun kollu gelinlik modelleridir. Straplez ve askılı modellere göre daha rahattır bu modeller. Ve aynı zamanda şıklık konusunda da pek bir farkları yoktur. Kışlık gelinlik modellerinde de sık sık karşımıza çıkan dantelli gelinlik modelleri ve taş işlemeli gelinlik modelleridir. Kışlık gelinlikler de istediğiniz ve zevkinize uygun gelinlik modellerini kolayca bulabilirsiniz.

Kışlık gelinlik modellerini de kapalı burunlu gelin ayakkabısıyla kombin yapabilirsiniz. Ve kışlık gelinliklerin üstüne ceket veya cepken alabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan 2014 Gelinlik Modelleri ve Detayları başlıklı makalemizde 2014 Gelinlik modası ve 2014 gelinlik modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.


Arananlarkapalılara uygun prenses model gelinlikler,kollu gelinlik modelleri,kışlık gelinlik modelleri,gelinlikler modelleri,kışlık gelinlikler,gelinlik modeleri,kışlık gelinlik,gelinlik stndeyken,kışlık gelinlik modelleri 2015,gelinliler
Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>