Kısa Gelinlik Modelleri

kisa gelinlik modelleri 11 266x400 Kısa Gelinlik ModelleriGelinlik modeli denildiğinde her zaman için gösterişi ve kabarıklığı öne çıkaran kostümler kullanılmıyor. Akıllarda hep rol modeli olan gelinlik modellerindeki o prenses kesimler, her zaman için herkesi cezbeden bir cazibeye sahip değil. Özellikle de takvimler 2015 yılını gösterdiğinde bu rol modeli tamamen değişmeye başladı. Mini ve midi gelinlik modellerinin yavaş yavaş gündeme gelmesi tüm dikkatleri de üzerine çeken bir etkiyi ortaya çıkardı. Artık kısa gelinlik modelleri alışılmamış bir şaşkınlığı ortaya çıkarmıyor. 2015 gelinlik trendleri arasında ismini daha çok duyacağınız mini ve midi gelinlikler, yazın belki de en rahat seçimlerini de beraberinde getiriyor. Hele ki ülkemizdeki kır düğünü davetlerinin artması ve yaz sezonunun neredeyse düğün sezonu olarak isim değiştirmesi, bu durumun en büyük tetikleyicisi de denilebilir.

Kısa gelinlik modelleri zarif, şık ve değişi bir tarz yakalanmasını her zaman için kolaylaştıran bir etkiye de sahiptir. Kır düğününün yerini yavaş yavaş beach partylerinin de aldığı hesaba katılırsa eğer, midi veya mini gelinlik giymek oldukça faydalı oluyor. Tüm gün üzerinizde taşıdığınız gelinliğin ağırlığının bir de yaz mevsiminin hava sıcaklığı faktörü ele alındığında aslında bu tarz bir seçim çok da uzak gelmemeli. Bir de işin içerisinde vücut proporsiyonu ekleniyor tabii. Özellikle minyon tipli gelin adayları için muhteşem bir seçim olabilecek potansiyele sahip kısa gelinliklere kesinlikle göz atmalısınız!

Bir önceki yazımız olan 2015 Yazlık Gelinlik Modelleri başlıklı makalemizde 2015 gelinlik modelleri, 2015 yazlık gelinlik modelleri ve gelinlik modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.


Arananlarkısa gelinlik modeli,qisa gelinlikler,gelinlikler kısa olanlarından,qisa gelinlik,qisa gelinlikler modeler
Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>