Kısa Gelin Saçı Modelleri

Topuz Kısa Gelin Saçı Modelleri Kısa Gelin Saçı Modelleri

Topuz Kısa Gelin Saçı Modelleri

 

Genel olarak nisan ve eylül ayları arası dönem düğün zamanı olarak bilinmektedir. Bu düğün zamanının yaklaşmasıyla beraber de hem gelini hemde damadı tatlı bir heyecan sarmıştır. Bir sürü hazırlıklar ile uğraşmaktadırlar. Fakat damat adaylarına nazaran gelin adayları bu konuyu daha çok önemsemektedirler.

Gelin adaylarının düğün zamanı dikkat etmeleri gereken nokta ise gelin saçı yapımıdır. Doğru kuaförü bulmak ve bu hususta kendine en çok yakışan saç modelini bulması gerekir. Düğün gününden önce gidip mutlaka bir saç denemesi yapılmalıdır. Ve kendine yakışan modeli bulunması gerekmektedir. Diğer bir konu ise kısa saçlı gelin adaylarının gelin saçı yaptırma da bazı sıkıntılar yaşadığıdır. nasıl olur? Bu sorunun cevabı hiçte zor değildir. Bu konuda size yardımcı olmak için sizinle bu konuda biraz paylaşımda bulunmak istedik. Kısa gelin saçı modelleri öncelikle doğal olmalıdır. Abartılı bir görüntüden kaçınmalısınız. Salık kısa saçı modelleri de yaptırabilir veya toplu bir model de düşünebilirsiniz. Bu durum tamamen zevkinize kalmış. Kısa gelin saçının kullanımı daha basittir. Yapılması da çok kısa sürmektedir. Bu kısa gelin saçı modelleri üstüne de aksesuarlar kullanabilirsiniz. Taç ya da vintage tarzı aksesuarlarla oldukça hoş bir görüntü oluşacaktır.

Bir önceki yazımız olan 2014 Nişan Saçı Modelleri başlıklı makalemizde Nişan Saçı Modelleri ve Yeni Nişan Saçı Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.


Arananlargelin başı topuz modelleri,pembe gelin ayakkabıları,kısa saç gelin başı modelleri,kısa saç gelin başı,gelinlik ayakkabıları modelleri,acik gelin saç modelleri,kısa gelin saç modelleri,kisa gelin saci,KISA GELİN SAÇLARI,kısa saçta gelin başı
Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>