Kısa Duvak Modelleri

kisa duvak modelleri 5 307x400 Kısa Duvak ModelleriDuvak seçimi gelinliğin bir parçası olarak bilinse bile, aslında gelin adayının fiziksel özelliğine göre seçilmesi gereken konular arasındadır. Vücut tipine göre gelinlik modeli seçimi nasıl yapılıyorsa, duvak modellerine de bu şekilde karar verilmelidir. Yuvarlak, kare ya da kalp şeklinde bir yüz şekliniz var ise kısa duvak modelleri arasından bir seçim yapmamalısınız. Bu yüz şekilleri oval yüze ve ters üçgen yüz şekline göre daha geniş bir hatta sahip kişilerdir ve kısa duvaklar yüzün olduğundan daha büyük ve geniş gözükmesini sağlar. Bunun için kısa duvakları oval ve ters üçgen yüz şekline sahip kişilerin tercih etmesi daha uygun olacaktır.

Kısa duvak modelleri kısa saçlar için biçilmiş bir kaftandır adeta; çünkü duvak seçenekleri uzadıkça ağırlıkları da artar. Ağır bir duvağı taşımak içinde uygun saç modellerinin yapılması gerekir. Duvak seçerken dikkat edilmesi gereken konuların arasında da en baş sırada yer alan konu başlığı, saç modelidir. Saçınızın modeline karar vermeden duvak seçiminde bulunulmaması gereklidir. Aksi takdir de düğün günü ağır gelen duvak modeliniz, kısa süre içerisinde saçınızı bozacaktır. Bu durumu da kimse yaşamak istemez. Kısa duvakların modelleri içerisinde düz ve sade tüller ve kafes duvak modelleri yer alır. Duvaksız bir gelin olur mu? Sorusu artık günümüzün gelin saçı aksesuarı trendleri ile olumlu yanıt bulmaktadır. Uzun duvaklardan hoşlanmayanlar için kafes duvak modelleri çok hoş bir tercih olacaktır. Hiç duvak takmayanlar ise çiçekten yapılan renkli gelin taçlarını kullanabilirler. Her iki seçenekte de gelinlik modelli ele alınması çok daha güzel bir görünüm kazanılmasını sağlayacaktır.

Bir önceki yazımız olan Gelinlik İçin Bolero Modelleri başlıklı makalemizde gelinliğe bolero, gelinlik için bolero modelleri ve gelinlik ve bolero hakkında bilgiler verilmektedir.


Arananlarkısa duvak,kısa duvak gelinlikler,kısa duvaklar,üç boyutlu çiçekli gelinlik modelleri,kısa saç duvak,kısa gelinlik duvakları,kısa duvak modellri,kısa duvak modelleri 2013,gelinler icin ojeleri,duvak modelleri kısa
Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>