Kış Gelinlerine Bot Modelleri

kışlık gelinlik ayakkabisi 10 400x388 Kış Gelinlerine Bot ModelleriKış mevsimi gelince düğün sezonunun kapandığı düşünülür ama aslında öyle bir zorunlulukta yoktur. Kış gelinleri soğuk havanın etkisinden en az etkilenmek için ayakkabı seçimlerini doğru yapmaları gerekir. Kışlık gelin ayakkabısı modelleri sadece tek düze modellerde de oluşmuyor üstelik. Çok şık, kürklü, tüylü, topuklu ve hatta kar ayakkabısına kadar farklı modeller mevcut. Öncelikle ayakkabınızı evleneceğiniz günün tarihindeki hava şartlarına göre almanız gereklidir. Türkiye’nin birçok şehri kışın kar yağışına maruz kaldığı düşünüldüğünde gelinler için kar ayakkabısı arayışı da çok enteresan olmamalıdır.

Kışlık gelin ayakkabısı modelleri arasından topuksuz ve düz çizmelerden tercih edebilir, kışın yağmurlu ve kar yağışlı havasına meydan okuyabilirsiniz. Aslında bu çizme veya botları da yedek gelin ayakkabısı kategorisinde de değerlendirebilirsiniz. Tahmin edileceği gibi düğünler kış mevsiminde kapalı salonlarda kutlanır; fakat düğün salonuna ulaşana kadar hazırlıklar, kuaför, fotoğraf çekimi derken epey bir zamanda aslında dışarıda geçirmenizi sağlar. İşte dışarıda geçirdiğiniz zaman diliminde yedek bir gelin ayakkabısı alarak, hem daha konforlu hem de daha sağlıklı bir seçim yapabilirsiniz. Düğün salonuna ulaştığınız zamanda tüm günün kötü şartlarına meydan okumuş olan botlarınızı bir kenara bırakabilir ve şık gelin ayakkabınız ile değiştirebilirsiniz. Aslında bu yedek ayakkabı konusu, ayakkabınızın tüm günün kötü ve olası çamurlu yerlerinden de koruyacaktır. Böylelikle düğün salonuna geldiğinizde ve ayakkabılarınızı değiştirdiğiniz zaman adeta kendinizi tazelenmiş hissedebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Bootie Gelin Ayakkabısı Modelleri başlıklı makalemizde 2015 kış gelinlik ayakkabısı, bootie gelin ayakkabısı modelleri ve gelinlik için bootie ayakkabı modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.


Arananlarkış gelinleri,kış gelinlerine çizme modelleri,kiş İÇİn bot gelin ayakkabisi,kış gelinleri için ayakkabılar,kış gelinleri için abiye botlar,tesetturya com gelinlik bot,kış gelin ayakkabısı,gelinlikler kız çizilişi,gelinkıslık,gelincik remi izme
Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>