Kış Düğünü Abiye Modelleri

kis dugunu abiye modelleri 1 400x266 Kış Düğünü Abiye ModelleriKışın geldiği zaman düğün hayalleri bahara ve yaza ertelenir imajı artık maalesef geçerli değil. Yazın olduğu kadar kış mevsiminde de yeterince düğün merasimi düzenleniyor. Kış düğünü için abiye modelleri de kişilerin bu mevsimlerde en çok aradıkları gece elbisesi modelleri arasında. tabii ki de sadece uzun kollu modelleri desteklemiyor. Kürk bolerolar ile kombinlenen straptez abiye modelleri de soğuk havalarda tercih edilebiliyor. Zaten kış mevsiminin hava şartları düğün organizasyonlarını iç mekanlarda düzenlemesini tetiklediği için abiye modellerinin uzun kollu olması zorunluluğunu da ortadan kaldırmaktadır.

Kış düğünü için abiye modelleri sadece koyu renkli gece elbiselerinden de oluşmuyor. Özellikle 2015 trendleri arasında yer alan renkler adeta baharı temsil ediyor. Kırmızıdan mora, pastel pembeden maviye renk renk ve çeşit çeşit abiye elbiselerinden rahatlıkla istediğinizi tercih edebilirsiniz. Hatta senenin moda deseni olan çiçek desenli abiye elbiselere de öncelik tanıyarak, modayı yakından takip ettiğinizi ispatlayabilirsiniz.  Abiye elbiseler arasında sadece desenler çiçeklerden oluşmuyor. Belirgin ve net çizgili desenlerinde ön plana geldiği gece elbiseleri adeta grafik bir görünüme de bürünüyor. Kumaş olarak da dantel ve kadifenin birleşimleri yine yeni trendler arasında yer alıyor. Kadife gece elbiseleri ile harika bir görünüm elde ederken, zengin ve gösterişli bir havaya da bürünmek olası. Ayrıca son olarak siyah rengin asil ve zarif duruşundan vazgeçmeyebilir, bordo tonlarında da abiye elbiseler arasında seçimler yapabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan 2015 Zara Abiye Elbise Modelleri başlıklı makalemizde 2015 zara abiye elbise modelleri, 2015 zara gece elbisesi modelleri ve zara abiye elbise hakkında bilgiler verilmektedir.


Arananlarkış düğünü için abiye,açık hava düğünü için abiyeler,KIŞ DÜĞÜNÜ İÇİN ABİYE KIYAFETLER,kış düğünü için abiyeler,kış saç düğün için modelleri,kışlık abiye sat,satılık düğün için abiyeler
Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>