Kırık Beyaz Gelinlik Modelleri

Gelinlikler her bayanın hayallerini süslemekte olan çok özel kıyafetlerdir. Görsel olarak gelinliğin yakışmadığı ya da yakışmayacağı hiçbir bayan yoktur. Bu yüzdendir ki gelinlik giymiş her bayan melekeleri andıran bir görüntüye bürünmektedir. Fakat bu görüntüyü biraz daha vurgulayabilmek ya da ön plana çıkartabilmek adına ufak detaylara dikkat etmek yararlı olacaktır. Aynı zamanda modayı da takip ediyor olmak büyük önceliklerden bir tanesidir. Bu bağlamda yola çıkarsak son dönemde kırık beyaz renge sahip gelinliklerin fazlasıyla popüler hale geldiği bir sektörden söz etmek mümkündür.

Kırık beyaz gelinlik modelleri görsel açıdan en iyi vurgulayan unsurlar tül detaylardır. Tül detayların üzerinde bu renk daha net bir şekilde görülebilmektedir. Bu yüzden de özellikle etek kısmında tül detayları bulunan modelleri tercih etmek mantıklı bir yaklaşım olacaktır. Bu tarz gelinliklerin daha çok straplez detayı ile birlikte kullanılıyor olması ortaya çıkan görüntünün daha da başarılı sonuç vermesini beraberinde getirmektedir.

Kırık beyaz gelinlik modelleri sadece tül detaylı modellerden oluşmuyor. Buna alternatif olarak askılı gelinliklerinde oldukça popüler olduğunu söylememiz mümkündür. Bu modeller sayesinde hem klasik görüntüden uzaklaşmamış hem de zarif bir görüntüye kavuşmuş olacaksınız. Aynı durum dantel detaylı gelinlikler içinde geçerlidir ve birçok bayanın ilk tercihi bu dantel detaylı gelinliklerdir.

 

Bir önceki yazımız olan Badgley Mischka Yazlık Gelinlik Modelleri başlıklı makalemizde 2014 Badgley Mischka Yazlık Gelinlik Modelleri ve Badgley Mischka Yazlık Gelinlik Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.


Arananlarkırık beyaz gelinlik,kirik beyaz gelinlikler,krk beyaz gelinlik modelleri,beyaz geninlik,gelinlik kırık beyaz,sade beyaz gelinlikler,KIRIK BEYAZ elbise gelinlik modelleri,şık kapalı kırık beyaz gelinlik,gelinlik eldiveni kırık beyaz fiyatı,2015 kırık beyaz gelinlik modelleri
Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>