Kır Düğünü Saç Modelleri

kir dugunu sac modelleri 0 400x400 Kır Düğünü Saç ModelleriKır düğünü denilince her zaman daha rahat ayakkabılar, kıyafetler giyinmenin önemli olduğu vurgulanır. Kır düğünü saç modelleri de bu rahatlığa hem şık hem de dağınık saç modelleri ile cevap veriyor. Davetlilerden, düğüne gelenlere kadar herkesi hayran bırakabileceğiniz bir sürü gelin başı modelleri ile karşılaşabilirsiniz. Öncelik olarak trendlere göz atmak istiyorsanız da salık gelin saçı modelleri, örgülü gelin saçı modelleri ve dağınık topuz gelin başı modelleri ön plana çıkacaktır. Gelin saçı seçimleri gelin adayının yüz şekline göre karar verilmesi ve kesinlikle duvak seçimine de uygun bir orta yol bulunması gereken bir konudur. Saç deyip geçmemeli ve düğün öncesi muhakkak prova yaptırılması önemli olan detaylar arasına not alınmalıdır.

Kır düğünü saç modelleri 2015 yılında incelendiğinde sade çiçek taçların, parıltılı taşlı saç aksesuarlarının gündeme geldiği görülüyor. Salık saçlar iri ve hafif dalgalandırılıp gelin aksesuarları ile buluşturuluyor. Yarım toplanmış saç modelleri de senenin en trend seçenekleri arasında. Topuz modelleri de yine örgülerle taçlandırılıyor. Eğer kır düğünü yapmaya karar verdiyseniz gelinliğinizi yaratacağınız atmosfere uygun olarak seçmeniz tavsiye edilir. Aynı zamanda da gelin ayakkabınız tüm gece boyunca muhakkak rahat etmenizi sağlayacak alternatiflerle değerlendirilmelidir. Tüm seçenekler sonucunda da gelin saçınıza uyguladığınız konsept içerisinde rahatlıkla karar verebilirsiniz. Önceliğiniz her zaman için gelinlik, duvak, ayakkabı ve saç şeklinde ilerlemelidir. Duvak seçimlerinizi çiçeklerle bezenmiş muhteşem gelin saçı taçları ile de gerçekleştirebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan 2015 Nişan İçin Saç Modelleri başlıklı makalemizde 2015 nişan için saç modelleri, Nişan Saçı Modelleri ve nişanlık saç modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.


Arananlarkır düğünü saç modelleri,düğün saç modelleri 2015,kır düğünü gelinlik modelleri 2015,sürüyegelinleri,2015 düğün saç modelleri,kır nişanı saç modelleri,2015 nisan sac midelleri,kir dugunu saci,KIR DÜĞÜN SAÇ MODELLERİ,kır düğünü saçları
Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>