Kır Düğünü Nasıl Bir Gelinlik Seçilmeli ?

Yaz aylarının vazgeçilmesi ve en sık tercih edilen mekânı olan kır düğünleri hem gelin ve damat için hem de konuklar için oldukça rahat bir organizasyon sağlamaktadır. Salon yerine dış mekânın tercih edilmesi hem kalabalığı rahatlatmakta ve yığılma olmasını önemekte hem de gelin ve damadın arkadaşlarıyla rahatça eğlenebilmesini sağlamaktadır.

Eğer ki yaz aylarında düğün yapmak istiyorsanız sizlerde organizasyonlarını seçebilir ve havuz başı düğün yapabilir böylelikle hayallerinize kavuşabilirsiniz. Peki, kır düğünü için nasıl bir gelinlik seçilmelidir?

Öncelikle mevsimin yaz olduğunu ve havanın oldukça sıcak olacağını unutmadan straplez gelinlik modellerine göz atabilirsiniz. Ancak akşamları havanın az da olsa serinlediğini düşünecek olursanız üzerinize ince bir şal tarzı bir aksesuar eklemenizde fayda vardır. Yine seçeceğiniz gelinlikte sırt dekoltesi de kullanabilirsiniz. Kır düğünü olacağı için çiçek işlemeli detayları bulunan gelinlikleri tercih etmeniz mekâna uyum sağlamanız açısından iyi olacaktır. Ayrıca gelin tacı olarak taşlı taçlar yerine taze çiçeklerden yapılmış taçları tercih etmeniz ve saçınızı açık bırakmanız sizi tam bir kır düğünü gelini yapacaktır.

Bir önceki yazımız olan Hangi Gelinlik Tercih Edilmeli? Özel Dikim Mi, Hazır Gelinlik Mi ? başlıklı makalemizde Gelinlik Önerileri, Gelinlik püf noktaları ve Gelinlik seçimi hakkında bilgiler verilmektedir.


Arananlarkır düğünü gelinlik modelleri,kir dugunu gelinlikleri,kır düğününde gelinlik,kır düğünü için nasıl bır gelınlık şeçilmeli,Kır düğünleri için gelinlik modelleri,havuzbaşı ne tür gelinlik,havuz düğününde ne tür gelinlik seçilmeli,gelin damat aynı boydaysa nasıl gelinlik seçilmeli,düğünde nasıl gelinlik modelleri olmalı,düğünde gelinlik nasıl olmalı
Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>