Kına Gecesine Özel Kıyafetleri

Havaların ısınması ile beraber düğün sezonu hızlı bir açılış dönemine giriş yapıyor. Özel günde yapılacak olan hazırlıklar büyük önem taşımakta. Düğün öncesi yapılacak olan geleneksel hazırlıkların yanı sıra özel olarak yapılacak kına gecesi de özel bir hazırlık gerektirmekte.Her yörede farklı modeller yer almasının yanı sıra modern kına gecelerinde gecenin önemli olması kadar büyük önem teşkil etmekte. Geleneksel olarak tercih edilen bindallı modellerin yanı sıra modern yıllarda kırmızı renklerde tercih edilen kına elbiseleri kendini göstermeye başladı.

 

Genel olarak kına gecelerinde tercih edilen modeller bindallı, gece kıyafetleri, modern abiyeler olarak kabarık, balık modelleri, göz alıcı tasarımlar, yırtmaçlı, sutyen yaka modelleri, tek askılı rengârenk modelleri ile kına gecelerine damga vuruyor.Genel olarak kına gecelerinde tercih edilen modeller cesur ve kadınsı özelliklerinin yanı sıra asimetrik kesimli modeller ve kuyruklu etek modelleri ile dikkat çekmesinin yanı sıra üzerinde payet, taş işlemeleri, dantel detayları yer almakta. Genel olarak kullanımda olan tercih edilen modellerinin yanı sıra bindallı modelleri de yeni konsepti ile sim işlemeli, birbirinden geniş konseptli renk seçenekleri arasında kırmızı başlıca olmasının yanı sıra sarı sarı sim işlemeleri ile mor, pembe, şeftali tonlarında geniş bir renk konsepti sunarak gerçekleşen işlemeleri kapsamında genel olarak yenilenen konsepti ile tercih sebebi olarak yer alıyor.

Bir önceki yazımız olan 2015 Tesettür Abiye Fiyatları başlıklı makalemizde 2015 tesettür abiye fiyatları, tesettür abiye modelleri ve tesettür abiyeler hakkında bilgiler verilmektedir.


ArananlarKINA GECESİ KIYAFETLERİ,gece kıyafetleri,modern kına gecesi kıyafetleri,kına kıyafetleri kına gecesi kıyafeti kıyafetleri,kına kıyafeti modelleri,özel kına kıyafetleri,kına gecesi kıyafeti modelleri,ucuz kına gecesi kıyafetleri,hint kına kıyafetleri kabarık,bindallı
Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>