Kına Gecesi Elbiseleri

kina gecesi elbiseleri 13 290x400 Kına Gecesi ElbiseleriDüğün hazırlıkları ve evlilik denildiğinde akıllara direk kına gecesi de gelir. Kına gecesi elbiseleri de hemen kırmızı rengi öne çıkarır. Kına geceniz için bu adetten şaşmak istemiyorsanız çok farklı kırmızı gece elbiseleri arasından seçimler yapabilirsiniz. Kırmızı renk herkese yakışır mı? sorusu aslında direk olarak olumsuz bir sonucu tetiklemez. Bana kırmızı yakışmaz diye hemen düşünmeyin; çünkü kırmızının birçok farklı tonu vardır ve her biri de ayrı ten rengi için şık bir duruşu ortaya çıkarır. Bu yüzden de kırmızıyı kına geceniz için değerlendirilebilecek renkler arasında saymamaktan vazgeçin.

Kına gecesi elbiseleri kırmızının en iddialı tonlarını kullanmanıza da nedendir. Her zaman bu kadar iddialı olmak cesaret ister; fakat kendi geceniz de en cesur renkleri kullanabilirsiniz. Bekarlığa veda partinizi kına gecesi konseptinde değerlendirmek de kırmızı gece elbiseleri arasından seçimler yapılmasını doğurabilir. Ayrıca tabii ki gecenizi nerede düzenleyeceğiniz de elbise seçiminize yön veren bir ayrıcalığa sahiptir. Kapalı bir alanda ve küçük bir yerde düzenlenen kutlamalarda uzun kuyruklu elbiseler ne yazık ki hareketlerinizi kısıtlayabilir. Bu yüzden kısa ve mini elbiseler arasından seçim yapmak daha doğru olacaktır. Bunun tam zıttı açık bir alanda bekarlığa veda eğlenceniz için görkemli bir gece elbisesi giyebilirsiniz. Açık bir alanda da çok uzun kuyruk sizi rahatsız edebilir. Bu yüzden şık ama rahat edebileceğiniz elbise seçimlerini değerlendirmeniz tavsiye edilmektedir.

Bir önceki yazımız olan Düğün Fotoğraf Fikirleri başlıklı makalemizde düğün fotoğraf fikirleri, düğün fotoğrafçısı ve düğün hazırlıkları hakkında bilgiler verilmektedir.


Arananlarkına gecesi elbiseleri,kına elbiseleri,kına elbisesi,kına elbisesi modelleri,kına abiyeleri,kına gecesi elbisesi,kına gecesi elbise modelleri,kına gecesi gelinlikleri,kına gecesi gelinlikler,kına için elbise modelleri
Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>