Kayık Yaka Abiye Modelleri

dusuk yakali abiye modelleri  266x400 Kayık Yaka Abiye ModelleriKayık yaka son zamanlarda gündeme gelen; fakat çok yeni olmayan ve eskilerden yine ön plana çıkan bir moda. Kayık yaka abiye modelleri kayık yakalı gelinlikler kadar sezonun ön plana çıkması beklenen modeller arasında. Kayık yakalı bir abiye modeli giymek istiyorsanız eğer, omuz detayının omuzlarınızı geniş göstereceğini bilmelisiniz. Bu yüzden de çok fazla geniş omuzlara sahip hanımların tercih etmemesi gereken abiye modelleri arasındadır. Olduğundan daha geniş duran bir omuzla hem daha iri bir görünüm verirken, hem de istemeden kafa görüntünüzün küçülmesi gibi bir durumla karşılaşabilirsiniz.

Kayık yaka abiye modelleri renk olarak incelendiğinde lacivert, elektrik mavisi, kırmızı, bordo ve siyah renkler daha çok öne çıkıyor. Hem işlemeli hem de daha sade modeller mevcut. Hangi şekilde tercih etmek gerektiği ise tamamen gidilecek yere göre değişmektedir. Eğer çok sade bir mekanda davete gidecekseniz sade, düz ve omuz detaylı kayık yaka elbise modelleri arasından seçim yapabilirsiniz. Davet organizasyonunun sahibi iseniz ve görkemli bir duruş sergilemek istiyorsanız daha taşlı, işlemeli modelleri çok hoş görünmenizi sağlayacaktır. Özellikle de omuzları dar bayanların imdadına yetişecek olan bu abiyeler, uzun boylu gözükmek isteyenler için de uzun abiye modelleri ile karşılık vermektedir. Hem bacak boyunuzun uzamasına yardımcı olurken, omuzların düşük olması ile tarz ve daha şaşaalı bir görüm elde edebilirsiniz. Renk olarak senenin renklerine öncelik tanıyabilir; bordo, kırmızı veya elektrik mavisi seçimlerini değerlendirebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Balık Etekli Abiye Modelleri başlıklı makalemizde balık elbise modelleri, balık elbise modelleri kime yakışır ve balık etek abiye elbise hakkında bilgiler verilmektedir.


ArananlarKAYIK YAKA ABİYE,kayık yaka gelinlik modelleri,kayık yaka elbise modelleri,kayk yaka gelinlik modelleri,kayik yakali abiye modelleri,DÜĞÜN KIYAFETLERİ 2015 KAYIK YAKA,ve yakali abiye elbise,kayık yaka abiye elbiseler,kayık omuz abiye,düşük v yaka abiye
Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>