Katlı Düğün Pastası Modelleri

Evlilik çok özel ve kutsal bir birleşmedir. Birbirini seven iki kişinin bir ömür boyu beraber olmak umudu ile ortak bir hayat yaşamayı seçmeleri başlı başına anlam ifade eden bir durumdur. Evlilik sürecinde düğünün yapılması ve düğün hazırlıkları ise en ince ayrıntıya kadar hesaplanması gereken bir etkinliktir. Düğünlerde en önemli figürlerden bir tanesi olarak düğün pastalarını göstermek doğru olacaktır. Her ne kadar biraz göz ardı edilen unsurlardan bir tanesi olarak da algılansa düğün pastası seçimi oldukça önemlidir. Düğün pastası seçimi genel olarak katlı pastalardan seçilmektedir.

Katlı düğün pastası modelleri daha çok yuvarlak şekle sahip pastalardan oluşmaktadır. Kat kat birbirinin üzerine yerleştirilen yuvarlak pastalar sayesinde görsel olarak iyi sonuçlar elde edilmesi mümkündür. Düğün pastalarının görsel açıdan da tatmin edici olması en büyük önceliklerden bir tanesidir. Bu bağlamda renk olarak beyaz tercih edilmiş ve üzerinde renkli süslemelerin yerleştirildiği pastaları tercih etmeniz doğru olacaktır denilebilir.

Katlı düğün pastası modelleri arasında seçimde bulunurken farklı renklerdeki modellere de yönelmeniz mümkündür. Bu noktada en çok tercih edilen renkler altın sarısı ve pembedir. Her iki model de şirin bir görüntünün oluşmasını sağlayacaktır. Fakat düğün pastası seçerken fazla süsleme detayı olan modellerden kaçınmasını öneriyoruz. Bu tarz pastalar görsel olarak abartılı sonuçlar doğmasına sebep olacaktır.

 

Bir önceki yazımız olan 2014 Düğün Pastası Süsleri başlıklı makalemizde 2014 Düğün Pastası Süsleri ve Düğün Pastası Süsleri hakkında bilgiler verilmektedir.


Arananlarnişan pastası modelleri,düğün pastaları modelleri,bes katli dugun pastasi,iki katlı nişan pastası,dügün pastasi fiyatlari,iki katlı pasta modelleri,nişan pastası modelleri tek katlı,tek katlı nişan pastası modelleri,kare düğün pastası,iki katlı pasta fiyatları
Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>