Kadife Abiye Modelleri

kadife abiye modelleri 9 266x400 Kadife Abiye ModelleriAbiye modelleri denildiği zaman kadifenin her zaman ayrı bir yeri vardır. Kadife abiye modelleri genel olarak oldukça şık ve klasik bir görünümü andırır. Kadifenin yapısından dolayı daha çok bu elbiseler dar kesim görünümü ile de meşhurdur. Vücudu saran yapısı hem seksi hem de iddialı bir duruşu da ön plana çıkaracaktır. Oldukça feminen bir seçim olarak da yorumlanabilir. Kadife elbiseler abiye arayışının zarif temsilcisidir ve her türlü özel organizasyon için uygun olacaktır.

Kadife abiye modelleri dar kesimli ve vücudu saran yapıda bulunduğu içinde vücut hatlarının ön plana gelmesine neden olacaktır. Bu yüzden de kilo problemi olanları tercih etmemesi daha doğru olur; fakat hafif basen problemi olan kişiler kloş kesime sahip abiye modellerini giyebilirler. Ağır ve klasik görünümü olduğu için de sade ve süet ayakkabılarla kombine edilmesi uygun olacaktır. 2015 abiye modası içerisinde yer alan yırtmaç detayı ile iddiasını daha da arttırdığı gözlemleniyor. Yırtmaçlı kadife elbiseler de ayakkabı detayı daha da göz önüne çıkacaktır. Bu yüzden de muhakkak elbise ile aynı tonlarda düz renk olması gerekir. Aksi halde göz yorucu ve fazla abartılı bir görüntüye neden olabilir. Eğer kadife abiyelerden bir seçim yapmak istiyorsanız, yılın moda renklerine de göz atmalısınız. Yılın abiye modasında elektrik mavisi, mürdüm yeşili, siyah, bordo ve tonları tasarımcılar tarafından daha çok kullanılmıştır.

Bir önceki yazımız olan Dantelli Mini Abiye Elbise Modelleri başlıklı makalemizde dantelli mini abiye elbise modelleri, dantelli mini abiyeler ve dantelli mini gece elbisesi hakkında bilgiler verilmektedir.


Arananlarkadife abiye,kadife abiye modelleri,butun marka kadife abiye elbise,kadife abiye elbise modelleri,kadife abiye modelleri 2014,abiye kadife elbise modelleri,abiye kadife modelleri,gelin kadife modelleri,kına gecesi kadife abiye modelleri
Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>