Kabarık Gelinlik Modelleriyle İlgili İpuçları

Muhteşem bir düğünün başkahramanı olmak ister misiniz? Hepinizin evet dediğini duyar gibiyim. O zaman gelin işe ilk olarak gelinliğimizi seçmekle başlayalım.

Gelinlik firmalarının sizlerin beğenisine sunduğu sayısızca gelinlik modeli bulunmaktadır ve bunlar arasından seçim yapmak oldukça zordur. Düz olsun kabarık olsun, straplez ya da sırt dekolteli olsun hepsi birbirinden güzel modellerdir. Ancak şunu bilmeniz gerekir ki her gelinlik modeli hepimize yakışmaz. Kimimizin boyu kısadır, kimimizin kilosu birazcık fazladır. Bu nedenle vücut kusurlarını kapatacak tarzda gelinlik modelleri seçmek bizi doğru bir tercihe götürecektir.

kabarık gelinlik 1 Kabarık Gelinlik Modelleriyle İlgili İpuçları

En Şık Desenli Gelinlikler

Vücut kusurlarını en doğal şekliyle kapatan gelinlik modeli kabarık gelinlik modelleridir. Kabarık gelinlik modelleri bel hizasının biraz daha yukarısından başlamaktadır ve bu nedenle göbek kısmını da eteğe dâhil ederek hem kilo kusurlarınızı örtmekte hem de boyunuzun daha uzun görünmesini sağlamaktadır. Ayrıca takdir edersiniz ki gelinlik denildiğinde gösterişli ve göz alıcı modeller dikkat çekmektedir. Bu nedenle kabarık modeller daha çok dikkat çekmektedir. Firmaların tasarımcıları tarafından en çok üretilen ve üzerinde çalışmalar yalpan kabarık gelinlik modellerini denediğinizde ne demek istediğimizi anlayacak ve sizlerde oldukça memnun kalacaksınız.

kabarık gelinlik modelleri Kabarık Gelinlik Modelleriyle İlgili İpuçları

2014ün En Güzel Kabarık Gelinlikleri

Bir önceki yazımız olan 2014 Gelinlik Modelleri ve Detayları başlıklı makalemizde 2014 Gelinlik modası ve 2014 gelinlik modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.


Arananlargelinlik 21,qabarix gelinlikler,gelinlikler kabarik,kabarık prenses gelinlik modelleri,gelinliklər,qabarix gelinlik,www gelinlik21 com,gelinlik 21 kabarık modelleri,Gösterişli kabarık gelinlikler,prenses model kabarık gelinlikler
Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>