Işıltılı Gelin Makyajı Modelleri

isiltili gelin makyaji modelleri 363x400 Işıltılı Gelin Makyajı ModelleriDüğün bir konsept olarak değerlendirilmelidir. Gelinliğiniz, ayakkabılarınız, duvağınız, saç modeliniz ve makyajınız birbiri ile olan uyumu sizin kusursuz görünümünüzü oluşturur. Işıltılı gelin makyajı modelleri de sade, gösterişli, göz makyajı baskın olarak üç gruba ayrılabilir. Gelinliğin ve saç modelinizin baskınlığına göre de makyajınızı seçmelisiniz. Eğer çok gösterişli bir gelinlik modeli tercih etmişseniz bu şıklığınızı gölge de bırakmamalı ve daha sade gelin makyajı modellerine yönelmelisiniz. Gelinliğinizin sade olması koşuluna göre de görkemli makyaj modelleri seçeneklerine göz atabilirsiniz.

Işıltılı gelin makyajı modelleri seçimi sonucunda gelin adaylarının gözleri ön plana çıkarılmalıdır. Yoğun simli allıklardan, parlak ruj seçeneklerinden kesinlikle kaçınılmalıdır. Makyaj yapımı tamamen gözlerde odaklanmalıdır. Çoğu gelinlik beyaz ve tonlarında olduğu için göz makyajındaki renkler; gri, siyah, bronz, mavi kullanılabilir. Griden maviye ve maviden siyaha doğru yumuşak geçişlerle çok hoş bir sedefli görünüm elde edilebilir. Göz makyajında sadece bu renklere de yer verilmez. Bronz kahveler kahverenginin ve altın ışıltısının ahengi ile de renk geçişleri yapılabilir. Sim ve parıltının var ile yok olmasından hoşlanmayanlar için küçük yapıştırmalı ve makyaja uyumlu süslemeler de kullanılabilir. Bu kullanılan taşların düşme ihtimalleri düşünülmeli ve yapışkanlık süreleri ciddi bir şekilde kontrol edilmelidir. Riske girmek istemeyen bayanlar içinde yoğun simli farlarla uygulama yapılabilir. Makyaj yapımında gözlere verilen yoğunluk, ruj seçimlerinde mütevazilik ile değerlendirmek kaçınılmaz olmalıdır. Gösterişli bir göz makyajında ruj seçimleri daima açık tonlarda tercih edilmelidir.

Bir önceki yazımız olan Sade Gelin Makyajı başlıklı makalemizde 2015 gelin makyajı, natürel gelin makyajı ve sade gelin makyajı modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.


Arananlargelin makyajı acık griy simli,simli gelin makyaj modelleri,SİMLİ GELİN MAKYAJ,sade ışıltılı makyaj yapımı,sade isiltili acik renklerde makjac modlleri,parlak ve simli ruj modelleri,parıltılı gelin makyajı modelleri,gri makyaj modelleri,gri gelin makyajı modelleri,simligelinmakyaj
Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>