İnci Damatlık Ayakkabı Modelleri

    Düğün zamanı neredeyse bütün ilgi ve alaka gelin adayının üzerine yoğunlaşmaktadır. Gelin adayının ayakkabısı, makyajı, gelinliği ve daha bir sürü detayla ilgilenilirken damat her daim biraz daha geri planda kalmaktadır. Fakat damat adaylarının da bu özel günde olabildiğince şık ve karizmatik bir görüntüye sahip olması son derece büyük önem arz etmektedir. İşte bu noktada en az damatlık kadar önemli bir konu olan ayakkabı mevzusunda İnci gibi bir markanın ürünleri sayesinde tam olarak istenilen görsel görüntüye ulaşmak mümkün olacağa benziyor.

İnci damatlık ayakkabı modelleri arasında klasik modeller genel olarak en çok ilgi gören ayakkabılar oluyor. Damatlığın altına klasik bir ayakkabı tercih etmek genellikle herkesin ilk tercihi oluyor. Bu modellerde son derece zarif ve oval kesimler kullanılıyor ve bu sayede görüntü itibariyle çok daha kaliteli bir sonuç elde edilebilir. Fakat klasik modellerin aksine daha farklı modeller arayanlar için ilk tercih ise deri damatlık ayakkabı modelleridir. Bu modellerin taban kısmı biraz daha farklı bir malzemeden üretiliyor ve görsel olarak da farklılıklar içeriyor.

İnci damatlık ayakkabı modelleri arasında sivri burun ayakkabılar her dönemin en popüler ürünleri arasında yerini alıyor. Bu modeller oldukça kaliteli görüntüsü ile biliniyor. Renk konusunda ise genel olarak siyah tercih edilse de, seçilen damatlığa göre beyaz ya da farklı tonlarda tercih edilebilir.

 

Bir önceki yazımız olan Yazlık Damatlık Modelleri başlıklı makalemizde 2014 Yazlık Damatlık Modelleri ve Yeni Yazlık Damatlık Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.


Arananlardamatlık ayakkabı modelleri,damatlık ayakkabısı,damatlık ayakkabılar,damatlık ayakkabıları,damatlik ayakkabimodelleri ve fiyatları,damatlık ayakkabı fiyatları,damatlık kunduralar,damatlk ayakkab,Damatlik ayakkabi fiyati,damatlık altına ayakkabı
Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>