İlkbahar İçin Gelinlik Modelleri

bahar icin gelinlik modelleri 1 185x400 İlkbahar İçin Gelinlik ModelleriKış mevsimi artık yavaş yavaş sona ermeye hazırlanıyor. Bahar müjdesi ile beraber. Çiçekler, sarı hava, yağmurların bereketi derken evlenmek için bahar ayını mı seçtiniz? Peki, İlkbahar için gelinlik modelleri seçiminde nasıl bir karar vermelisiniz? olarak nasıl bir gelinlik giymeli? İlkbahar mevsiminin yağmurlu geçme ihtimalini öncelikli olarak düşünmeniz gerekir. Yağmurlu havalar da gelinlik stresinizi arttıran bir formdadır. Rahat hareket etmek, gelinliğin düğünden önce kirlenmesini önlemek, düğüne başlamadan dağılmamak için önemlidir. Bu yüzden de daha çok saten kumaşlar tercih edebilirsiniz. Sezonun gelinlik trendi dantel, işlemeler ve güpür diye tutturduysanız da, kesinlikle dar kesim ya da balık etekli gelinliklerden seçmeniz daha doğru olacaktır.

İlkbahar için gelinlik modelleri arayışı aslında göründüğü kadar zor değildir. Baharın sevincine, düğün mutluluğunuzu katacak olmak oldukça muhteşem olmalı. İlk adım her zaman olumlu düşünmek ama kesinlikle de aksilikler karşısında panik yapmamaktır. Düğün organizasyonu tamamen koşuşturmaca içerisinde geçen bir sürece denk geldiği için, stresi de otomatik beraberinde getirir. Hava şartları ve durumundan çok daha yakından ilgilenirsiniz ve doğal olarak baharın kapalı havası sizi gerginliğe sürükleyebilir. Bu yüzden de rahat gelinlik modelleri ilk seçimleriniz arasında yer almalı. Ayrıca baharın rengi ve sezonun trendi olan pudra rengini de muhakkak alternatiflerinizin arasına almalısınız. Pudra pembesi gelinlik dışında krem rengi ve kırık beyazlar da yine bir diğer seçenek olabilir.

Bir önceki yazımız olan Sade ve Şık Gelinlikler başlıklı makalemizde gelinlik modelleri, şık ve sade gelinlik modelleri ve şık ve sade gelinlikler hakkında bilgiler verilmektedir.


Arananlartülden gelinlik blarası,youtube 2015 gelinlik modelleri
Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>