İlkbahar Düğün Konseptleri

ilkbahar dugun konseptleri 12 266x400 İlkbahar Düğün Konseptleriİlkbaharla beraber artık düğün sezonuna start verildi. İlkbahar düğün konseptleri baharın müjdesini veren çiçeklerle yapılabilir. Pastadan, masa dizaynına, ışıklandırmadan sahneye kadar her yerde farklı bir bahar çiçeği kullanarak oldukça şık bir atmosfer yaratılabilir. Çoklu çiçek seçilebileceği ve rengarenk bir ortam yaratılabileceği gibi aynı zamanda tek renk ve tek cins çiçekte kullanılabilir. Tek renk kullanımında seçilen ton iyi bir şekilde dizayn edilmezse boğucu bir görünüme de neden olabilir. Bu yüzden baharın müjdesi olan çiçeklerle bir konsept oluştururken iki farklı ve zıt rengi kullanma fikri konsepti çok daha orijinal bir görünüme kavuşturacaktır.

İlkbahar düğün konseptleri her çiftin farklı olma arzusundan meydana geliyor. Aslında bu konu öyle bir tek odak noktayla geçiştirilecek bir mevzuda değil. Masa ve oturma düzeninde sandalyelere, masa örtülerinden sahnenin konumuna kadar farklılıklar taşıyabilir. Düğün konseptinde işin içinde ne kadar çok özgünlük katılırsa aslında o kadar unutulmaz bir düğün haline gelebilir. Aslında işe bir organizasyondan çok daha büyük bir anlam yüklendiği zaman tüm oluşacak fikirler özgünlüğe doğru bir yol alacaktır. Balon süslemeleri, havai fişekler, konfetiler, nikah şekeri, seçilen müzikler, yaygın olan renkler derken zaten bir bütün çıkıyorsa konseptinizde yavaş yavaş belirginleşmeye başlıyor demektir. Düğün hazırlıklarında ilk adımın renk olduğu kesinlikle unutulmamalıdır. Bu rengi nikah şekeri, masa süsleri, ışık, müzik gibi detaylar izlemesi gerçeği akıllardan çıkarılmamalıdır.

Bir önceki yazımız olan Düğün Arabası Fikirleri başlıklı makalemizde Düğün Arabası, düğün arabası fikirleri ve hakkında bilgiler verilmektedir.


Arananlarbahar konseptleri,düğün masası konseptleri,düğün masası konsepti,düğün konseptkerş,düğün kıyafet konseptleri 2015,2 BAHAR DÜĞÜN KIYAFETLERİ,bahar düğünü konsepti,bahar düğünü kıyafetleri,bahar düğün konsepti,2015 düğün masası konsepti
Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>