İlginç Gelin Çiçekleri

ilginc gelin cicekleri 12 400x319 İlginç Gelin ÇiçekleriAklınızdaki tüm klasik gelin buketlerini bir kenara bırakın. Gelinliğinizle üretilmiş hazır çiçekleri bile unutun. İlginç gelin çiçekleri ile hem farklı bir tarz hem de adeta kullanılan aksesuarları zenginleştirmeye ne dersiniz? Öyle sıradan renklerin kullanılmadığı ve abartının şıklığından ortaya çıkan gelin buketleri, sadece çiçeklerden değil meyve, taş ve boncuklardan da meydana getirilebiliyor. Limondan mandalinaya, inciden gümüş işlemelere kadar geniş bir yelpazede incelenen gelin çiçekleri alışıla gelmişliğin oldukça dışında. Trendlerden geri kalmamak ve monotonluktan sıyrılmak için bu farklı gelin çiçeklerine göz atmayı ihmal etmeyin!

İlginç gelin çiçekleri farklı konseptlerde düzenlenebiliyor. Sadece inciden meydana getirilen buketler, inci ve taş işlemeleri ile de düzenlenebiliyor. Hem hiç solmayan hem de daima ışıldayacak bu çiçeklerle gelinliğinize farklı bir hava katabilirsiniz. Sadece duruşunuzda değil, fotoğraflarınızda da çok hoş karelere neden olacak bu çiçekler 2015 yılının şık trendleri arasında sıralanıyor. Mistik bir hava, bohem bir stil, fresh bir görünümün yansımasını temsil eden farklı modelleri ile herkesten çok daha farklı olmak elinizde. Ayrı bir konseptte tek renkle düzenlenen gelin çiçekleri. Bu daha sadelikten yana olanlar için hoş bir detayı oluşturuyor. İçinizin neşeli kıpırtısını, heyecanınızı ve aşkınızı rengarenk çiçeklerden oluşturulmuş bir konseptle de değerlendirebilirsiniz. Bu renkli bakış açısı tabii ki de sade ve tek renk çiçek buketinden çok daha havalı duracaktır.

Bir önceki yazımız olan Gelinlik Aksesuarları Nasıl Olmalı? başlıklı makalemizde gelinlik aksesuar, gelinlik aksesuarları ve gelinlik aksesuarları nasıl olmalı hakkında bilgiler verilmektedir.


Arananlarsade gelinlik eldivenleri,Taştan gelin çiçekleri
Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>