Hippi Gelin Saç Modelleri

hippi gelin sac modelleri 12 300x400 Hippi Gelin Saç ModelleriBohemin günümüz trendlerinde bir akım haline dönüşmesi, hippi gelinlerini de çoğaltıyor. Gelinlik konseptinizde bohem bir tarz yakalamak istiyorsanız da hippi gelin saç modelleri arasından bir seçim yapmak çok daha hoş bir görünüm elde etmeyi sunar. Sadece hippi gelinliğin bohem tarzı desteklemediği gerçeğini kabul etmek daha faydalı sonuçlar doğuruyor. Tepeden tırnağa özgür ruhunuzu kanıtlayan ve resmeden bir duruşa sahip olmak için hippi tarz gelin saçları kullanma fikrini benimsemek gerekiyor. Peki hippi tarz nasıl oluyor? Öncelikle sadece açık, salık ve doğal dökümlü saçlar gelmesin aklınıza. Topuzlar, örgüler, atkuyruğu saç modelleri ve daha çok geniş bir yelpazede değerlendirebilirsiniz seçimleriniz.

Hippi gelin saç modelleri yeni sezon trendlerinde ayrıca saç aksesuarlarını da içine kapsıyor. İnce taşlarla bezenmiş saç bantları, taşlı taçlar, çiçeklerle süslenmiş bir gelin tacı derken pek çok farklı sonuçlar karşılanabilir. Bu kısımda da aslında duvak modelinizi ve gelinlik modelinizi ele almalısınız. Gelinlikle uyumlu bir saç yaptırmanın anahtarı duvak modelidir. Genellikle iri taçlar kullanılan modellerde duvak pek takılmaz; fakat duvaksız bir gelinlik hayal edemiyorsanız eğer daha sade ve şık tasarımlara yönelmek daha doğru olacaktır. Gelin saçlarınızla fark yaratmak için çok şaşalı seçimler de yapmanız gerekmiyor üstelik. Sade ama bir o kadar farklı saçlar için vintage akımından yararlanabilirsiniz. Doğal kıvrımlarla dans eden saçlarınızı basit görünümlü sade aksesuarlarla destekleyebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Mezuniyet Saç Modelleri 2015 Trendleri başlıklı makalemizde abiye saç modelleri, mezuniyet için saç modelleri ve mezuniyet saç modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.


Arananlarhippi tarz saç,hippi gelinlik aksesuarları,hippi gelin tacı,Hippi gelin saç modelleri,hippi gelin,hippi aksesuarları,hipi saç,hipi model gelin saçları,en değişik gelin saçı modelleri,el iziyle gelinlik saclari
Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>