Hintli Tarzı Gelinlik Modelleri

En çok belirttiğim şeylerden biri de modanın değişken bir kavram olduğudur. Her kıyafet modelinin modası değiştiği gibi gelinlik modellerinin de modası değişmektedir. İşte bu hususta gelin adaylarını ilgilendiren önemli gelinlik modasından bahsetmek isteriz. Gelinlik modası da dönem dönem değişimlere uğramaktadır.

Genel olarak beyaz gelinlik herkesin giymek istediği gelinlik tarzıdır. Fakat bazı gelin adaylarını düğünlerinde farklı bir hava yaratmak amaçlı renkli gelinlik modelleri de tercih etmektedirler. Son yıllarda moda olan başka bir gelinlik tarzı varsa oda Hintli tarzı gelinlik modelleri olmaktadır. Bu tarz gelinlik modelleri gerçekten sizi çok farklı yerlere götürecektir. Çünkü farklı bir kültürü yaşamış olacaksınız. Bizim gelinlik modamız içinde ne kadar sade ve beyazlık varsa, onlarda renkli ve iddialı bir hava vardır. Baştan aşağı gelinliğin her yeri işlemeler ile kaplıdır. Bol taşlı Hintli tarzı gelinlik modelleri tercih edebileceğiniz modeller arasındadır. Eğer iddialı bir gelinlik arıyorsanız, mutlaka Hintli tarzı gelinlik modelleri arasından seçim yapmalısınız.  Bu gelinlik modellerinde her türlü taş işlemelerini görebilirsiniz. Olabildiğince gösterişli ve ihtişamlı olan bu gelinlik modelleri son senelerde Türk gelin adayları hatta tüm dünya etrafında yayılan bir modadır. Bunun yanı sıra bir de bu gelinlik modellerinde dikkat çeken m-nokta gelinliğin rengidir. Beyaz ve kremden daha çok pembe ve kırmızı renklerine ağırlık verilmiştir.

Bir önceki yazımız olan 2014 Ünlülerin Gelinlik Modelleri başlıklı makalemizde Ünlü Gelinlik Modelleri ve Ünlülerin Gelinlik Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.


Arananlarhint gelinlik modelleri,tarz gelinlik modelleri,hint knalk modelleri,gelinlik tarzı,arap tarzı gelinlik modelleri,hintlilerin gelinlikleri,hintli gelinlikler,tarz gelinlik,arap makyajı,hintlilerin gelinlik modelleri
Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>