Helenistik Gelinlik Modelleri

helenistik gelinlik modelleri 13 266x400 Helenistik Gelinlik Modelleri2015 trendlerinde Yunan rüzgarları esmeye başladı. Antik Yunan zamanından kalma  kıyafetlerin bilinen muhteşem tasarımlar gelinliklerle buluşuyor. Helenistik gelinlik modelleri günümüz modasında geniş bir yer kaplamaya aday gösterildi. Dünyaca ünlü tasarımcıların stillere yön vermesiyle tek kollu gelinlikler tüm ihtişamı, drapeli tasarımları ile günümüze göre modernleştirilerek tekrardan geri dönüyor. Sadelikleri, minimal görünümleri ile farklı bir iddianın ortaya çıkmasını da destekliyor. Çabasız şıklığın gündemden düşmediği, doğallığa verilen önemin arttığı günümüz trendlerinde bu tarz gelinlik modelleri, gelin adaylarının başını döndürebilir. Romantik stilin öne çıkarıldığı muhteşem sadelikte olan bu gelinlikler elegan bir tarzlara yol açıyor.

Helenistik gelinlik modelleri daha çok yaz gelinleri için düşünülebilir. Kır düğünün, sade ama bir o kadar iddialı havasıyla gecenin prensesi olabilirsiniz. Kabarık gelinlik modelleri arasından bir seçim yapmak istiyorsanız eğer bu gelinlikler hiç size göre olmayacaktır; çünkü Helenistik gelinlikler oldukça sade ve dar kesim gelinliklerden oluşuyor. Uçuş uçuş şifon detaylara dikkat çeker. Uzun duvakları olmasa da, ihtişamlı pelerin detayları göz doldurur. Sade ve düz kesimlerin, görkemli sofistike havaları sayesinde daha narin bir stile dikkat çekebilirsiniz. Taçlarla süslenmiş, hafif bohemden çalma bir tarz karışımını da ortaya çıkarmanız mümkün olacaktır. Minimal tasarımların öncülüğünde, tek kolun detaycı ve dökümlü görünümünden hoşlanıyorsanız eğer bu tarz gelinlikleri düşünmeden alabilirsiniz. Doğallığın ve göz yormayan tasarımların öne çıktığı günümüzde sizde şıklığı sadelikte bulabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Zirvedeki Gelinlikler başlıklı makalemizde gelinlik modelleri, moda gelinlik modelleri ve zirvedeki gelinlikler hakkında bilgiler verilmektedir.


Arananlarhelenistik gelinlik modelleri,helenistik gelinlik,helenistik saç modelleri,helenistik gelinlikler,helen gelinlik modelleri,helen tarzı gelinlikler,helen tarzı gelinlik,helen tarz gelinlik,helen gelin saçı,hellenistik gelinlik modlleri
Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>