Hangi Gelinlik Tercih Edilmeli? Özel Dikim Mi, Hazır Gelinlik Mi ?

Hayallerinizi süsleyen o mutlu güne kavuşmanıza çok az bir süre kaldı ve siz hazırlıklara başladınız. Eminim hepiniz ilk olarak gelinliğinize karar vermek istediniz ancak işin içine girince bu seçimin çok da kolay olmayacağını anladınız. için birkaç öneri sahibi olan ve aklında az çok ne istediğine karar verebilen gelin adaylarının akıllarına takılı kalan bir diğer konu da hazır gelinlik mi yoksa özel dikim gelinlik mi tercih etmeliyim konusudur.

Hazır Gelinlik mi Özel Dİkim mi 1024x741 Hangi Gelinlik Tercih Edilmeli? Özel Dikim Mi, Hazır Gelinlik Mi ?

Hazır Gelinlik mi, Özel Dİkim mi

Dilerseniz bu konuya açıklık getirmek için hazır ve özel dikim gelinliklerin avantajlarını ve dezavantajlarını bir sayalım. Hazır giyim gelinlik modellerinden başlayacak olursak, bu modelleri hemen hemen her yerde bulmanız mümkündür. Hazır modelleri tercih etmeniz size zaman kazandırır ve kalan zamanınızı diğer hazırlıklar için kullanmanızı sağlar. Ayrıca seçtiğiniz gelinlikle ilgili herhangi bir problem olduğunda geri getirip yenisine alabilirsiniz. Bütün bunların yanında giyeceğiniz gelinliği bir bütün olarak görebilir ve düğün gününe kadar alıştırma yapabilirsiniz.

Özel dikim gelinlik modellerine baktığımızda ise bu modellerin kişiye özel tasarımlar olduğunu söyleyebiliriz. Aklınızda gelinlik adına ne varsa hepsini bir kalıbın içine sığdırtabilir ve kendi tasarımınızı oluşturabilirsiniz. Ancak bu gelinliğin oluşturulma süreci oldukça zaman alacaktır ve bedeninize uygun olması için sürekli provalara katılmanız gerekecektir. Bu da uzun bir zaman dilimini gelinlik için harcamanıza sebep olacaktır. Ayrıca gelinliğin nasıl bir modele benzediğini görebilmek için son provayı beklemeniz gerekecektir, bundan öncesinde hiçbir şekilde göremeyeceksiniz. Bu da demek oluyor ki özel dikim gelinliğinizi eğer beğenmezseniz yapabilecek çok bir şansınız kalmamaktadır.

Bir önceki yazımız olan En Çok Tercih Edilen Gelinlik Markaları başlıklı makalemizde en iyi gelinlik markaları ve Gelinlik Markaları hakkında bilgiler verilmektedir.


Arananlarsade ve şık gelinlik modelleri,gelinlik tercihi,hazır gelinlik,mi www dikim,hazır gelinlikler nasıl,hazır gelinlikler,hazir felinlikler,gelinlik photo,fenerbahçe gelinlik hazır dikim,evde gelinlik dikimi
Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>