Gemy Maalouf Kabarık Gelinlik Modelleri

Gelinlik her bayanın hayatlarında en azından bir kere giymesi gereken, önemi tarif dahi edilemeyecek bir kıyafettir. Bir bayana en çok yakışan üründür ve görsel olarak herkesin güzel görünmesini sağlayacaktır. Bu bağlamda eğer düğün hazırlıkları yapıyor ve istediğiniz gelinliği bir türlü bulamıyorsanız sizlere tavsiyemiz kalitesini ispat etmiş markalara yönelmeniz şeklinde olacaktır. Görsel olarak son derece başarılı sonuçlar elde edilebilen bu markalar arasında Gemy Maalouf en çok dikkat çekenlerden bir tanesidir. Bu sene, markanın piyasaya çıkarttığı kabarık gelinlikler ise en çok konuşulacak parçalar arasında yerlerini almaktadır.

Gemy Maalouf kabarık gelinlik modelleri arasında ilk olarak dikkat çeken model sütyen yakalı gelinliklerdir. Sütyen yakalı gelinlikler karşıdan bakıldığında bir nevi kalp gibi görünmekte ve son derece başarılı sonuçlar vermektedir. Hemen her bayana yakışan bu yaka sayesinde kabarık eteğinizin içinde tam tabiri ile eşsiz bir görüntüye ulaşabileceğinizi unutmamalısınız. Bu sebeple markaya ait gelinlik modelleri arasında son dönemde en çok ilgi gösterilen gelinlik türü olduğunu da söylememiz yanlış olmayacaktır.

Gemy Maalouf kabarık gelinlik modelleri arasında diğer bir önerimiz ise taş süslemeli gelinliklerdir. İster gelinliğinizin etek kısmında isterseniz de üst tarafından kullanılıyor olsun taş detayı her halükarda şık bir görüntüyü ortaya çıkartacaktır. Daha sade modeller arayanlar için ise dantel işlemeli kabarık gelinlikler ideal bir seçim olacaktır.

 

Bir önceki yazımız olan Rosa Clara Balık Etekli Gelinlik Modelleri başlıklı makalemizde 2014 Rosa Clara Balık Etekli Gelinlik Modelleri ve Rosa Clara Balık Etekli Gelinlik Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.


Arananlarsütyen model gelinlik,kabarık ve südyen yaka gelinlikler,kalp yaka gelinlikleri kabarık taşlı 2015,tek ust gelinlik modelleri,yakalı kabarık gelinlik
Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>