Gelinlikte Son Moda

Gün geçtikçe moda sektörüne birbirinden farklı kıyafetler ekleniyor ve insanların beğenisine sunuluyor. Şu günlerde 2013- 2014 kreasyonları tanıtılmakta olan moda dünyasının çok popüler olan bir alt sektörü daha var. Evet, gelinlik sektöründen bahsediyorum.

En Son Moda Gelinlik Gelinlikte Son Moda

En Son Moda Göğüs Oturtmalı Gelinlikler

Bir ev kurmak, mutlu bir yuvaya sahip olmak isteyen çiftlerin dünya evlerine girerken attıkları ilk adım olarak görülen düğün merasiminin bir de görülmeyen bir düğün telaşesi bulunmakta. Bu telâşe iki aileyi birden koşuşturmacaya soksa da şüphesiz ki en büyük nasibi gelin adayları almaktadır. Gelinlik seçimi onlar için en zor tercihtir ve istenilen gelinliği bulmak sanıldığı kadar da kolay değildir.

Bunun bilincinde olarak çalışmalarını sürdüren gelinlik firmaları moda dünyasında olan yenilikleri gelinlik modelleri üzerine de taşımaktadırlar. Gelinlikte son moda olan dantel ve renkli kumaş detayları daha yeni uygulanmaya başlamış olmasına rağmen oldukça ilgi görmüş ve gelin adaylarının ilk tercihleri haline gelmiştir. Eskilerin modası olan dantel işlemeleri gelinliklerle birleştirilerek hoş bir görünüm oluşturulmuştur. Yine bunun yanında özellikle göğüs ve etek uç kısımlarına uygulanan renkli işlemeli kumaşlar gelinliğin klasikleşen görünümüne yeni bir hava katmıştır. Eğer gelinlik ihtiyacınız varsa sizde gelinlik seçiminde ilk olarak bu modellere göz atabilir ve seçkin markaların hazırladığı kombinleri değerlendirebilirsiniz. Bu arada unutmadan sizlere bir tavsiyede bulunmak istiyoruz. Eğer ki gelinliğim farklı olsun diyorsanız, renkli kumaş detayları bulunan bir gelinlik modeli seçerek, bu gelinliği yine aynı renk bir ayakkabı ve gelin buketi ile kombin yapabilir ve düğününüzde renkli bir gelin olabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan 2014 Dantelli Gelinlik Modelleri başlıklı makalemizde 2014 gelinlik modelleri, Dantelli Gelinlikler ve Yeni Sezon Gelinlikler hakkında bilgiler verilmektedir.


Arananlarson moda gelinlikler,gelinlik fiyatları,en son moda gelinlikler,en son gelinlik modelleri,son model gelinlikler,gelinlikte son moda,en moda gelinlikler,en son model gelinlikler,son moda gelinlik,gelinlikler son moda
Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>