Gelinlik Trendleri Vintage Modelleri

vintage gelinlik modelleri 5 266x400 Gelinlik Trendleri Vintage ModelleriVintage gelinlik geçmişin modasını temsil eden ama hiçbir zaman geçmeyecek değer de olan gelinlik modelleridir. En çok Retro gelinlik modelleri ile karıştırılır. Aslında iki terimi birbirinden ayıran belirgin çizgi de Vintage geçmişin modasını hala dipdiri ayakta tutan, Retro ise yeninin eskiye uyarlaması olarak bilinir. Gelinlik trendleri Vintage modelleri günümüzde yine gündeme getiriyor. Annenizin gelinliği ya da ananenizin gelinliğini sandıktan çıkartabilir ve terziye götürüp kendi üzerinize göre yaptırabilirsiniz. Bu hem sizin için yeni almaktansa manevi olarak daha da değerlenmiş bir gelinliğe kavuşmanıza yardımcı olacaktır. Hem de maddi olarak da yeni alacağınız gelinlik masrafından da kurtulmuş olacaksınız.

Gelinlik trendleri Vintage modelleri günümüz modasında kullanmak aslında göründüğü kadar zor değil. Moda her yıl geçmişin izlerini yeniden gün yüzüne çıkartıyor. ile farklı yılların izlerini gelinliğiniz ile yansıtabilir ve muhteşem bir nostaljik görünüme kavuşabilirsiniz. Gelinliğinizin üzerinde ufak tefek değişikler yaparak 2015 gelinlik modası içerisinde yer alan gelinlik modellerine bile hitap edebilirsiniz. Zaten son iki sezondur dantelli gelinlik modelleri, bohem tarz ve benzeri farklı gelinlikler aranan modeller arasında yer alıyor. Geçmiş zamana yolculuk yapmak gerekirse de zaten bu ayrıntılar günümüzün değil tamamen kökleri geçmişe dayanan izleri yansıtıyor. arasından seçimler yapacak olursanız  eğer, duvak seçiminizin, aksesuarlarınızdan aynı ahenkte olmasına dikkat etmelisiniz.

Bir önceki yazımız olan 2015 Tesettür Gelinlik Modelleri başlıklı makalemizde 2015 tesettür gelinlik modası, 2015 tesettür gelinlik modelleri ve 2015 tesettür gelinlikler hakkında bilgiler verilmektedir.


Arananlartesettür retro gelinlik
Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>