Gelinlik Takıları

Gelinlik,  genç kızların hayatının her köşesinde önemli bir yer tutmasının yanı sıra bu özel günde özel gelinlik modellerin modellerinin yanı sıra önemli ve özel gece de göz alıcı ve özel olmak çok önemli bir yer teşkil eder. Vücut konseptine göre tercihler doğrultusunda seçilecek olan modeller tek başına göz almaya yeterli olmayabilir.

Gelin saçının makyajının, gelin ayakkabısının yanı sıra takılacak olan takıların da modelleri önemli derece de yer tutar. Tek omuzlu gelinlik tercihleri doğrultusunda yapılacak olan mücevher seçimlerinde göz alıcı dahi olsa gelinlik modeli ile uyumlu değilse tüm havası ortadan kalkar.

Bu modellerde ele alınacak olan takı modellerinin en başında tüm boyunun açıkta olması nedeniyle gösterişli gerdanlıklar ideal olanıdır. Boyundan bağlı modelleri tercih edecekseniz damla şeklindeki zarif veya sallantılı modeller hoş bir görüntü ortaya çıkartacaktır. Tek kollu gelinliklerde asimetrik takılar hoş durmasının yanı sıra zarif bir görünüm sergileyecektir.

Vintage gelinlik modellerinde parıltısıyla büyüleyici yakut, safir, zümrüt yanı sıra yarı değerli taşlarla da kullanılabilir. Düşük omuzlu gelinlik modellerinde ise gelinlik modeli üzerinde en şık olacak olan takı İnci’dir. Gelinlik modellerinin genelde beyaz renk tercih edilmesinin yanı sıra bembeyaz inci kullanımı pek olumlu bir görüntü oluşmasına sebep olmaya bilir. Yavruağzı tercih edilecek olan inci modelleri hoş bir görüntü sağlamanıza fazlasıyla yardımcı olacaktır.

Bir önceki yazımız olan Gelinlik Aksesuarları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Arananlargelinliğin üzerine takı,gelinlik üzerine giyilecek zarif ve sik takilar,tirebolu gelinlik takırlar,gelinlik üzerine takılabilecek setler,GELİNLİK ÜZERİNE NE TAKILIR,gelinlik fotoğrafları çekılırken takılıcak takılar,gelinlik aksesuarı ve yere kadar sarkan duvak,GELİNLİĞİN ÜZERİNE TAKILAN TAKILAR,gelin aksesuarları com,editor takıları
Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>