Gelinlik Seçerken Dikkat Etmeniz Gereken Noktalar

    Gelinlik seçimi son derece önemlidir. Kendi düğününde görsel açıdan olabildiğinde ihtişamlı bir görüntüye bürünmek herkesin öncelikli isteği olacaktır. Fakat bir gelinlik seçmeden önce dikkat edilmesi gereken bazı püf noktalar bulunmaktadır. Bunlar arasında ilk öncelik kendi vücudunuzu iyi bir şekilde tanıyor olmaktır. Aksi halde alacağınız gelinliğin hangi ölçülere sahip olması gerektiği dahi bulamayacaksınız. Bu durumu hallettikten sonra hangi gelinlik türünün ne tarz vücut tiplerine yakışacağını bilmelisiniz. Bu sayede kendi vücut tipinize uygun bir modele yönelebilirsiniz.

Gelinlik seçerken dikkat etmeniz gereken noktalar içerisinde gelinlik modellerinin ne tipteki vücutlara gideceğini bilmeniz gerektiğinden bahsetmiştik. Eğer bu konuda yeteri kadar bilgiye sahip değilseniz sizlere bir “joker”den bahsedebiliriz. Birçok model belir bir kesime hitap eder. Belli tipteki bayanlara uygundur ve diğerlerinde güzel durmayacaktır. Fakat prenses tipi olarak bilinen gelinlikler her bayana uyacak bir üründür. Bu yüzden de eğer ne tarz bir ürün seçeceğinizi bilmiyorsanız prenses gelinlik modellerine yönelmeniz yerinde olacaktır.

Gelinlik seçerken dikkat etmeniz gereken noktalar içerisinde bilinmesi gereken bir diğer şey ise balık modelli gelinliklerin zayıf, uzun ve orantılı vücutlar için öneriliyor olmasıdır. Vücudunuzu saran bir model olması ve vücut hatlarınızı belli etmesi gibi sebeplerle vücut hatlarına güvenen bayanlar tarafından tercih edilmelidir.

 

Bir önceki yazımız olan Kabarık Victoria Kyriakides Gelinlik Modelleri başlıklı makalemizde 2014 Victoria Kyriakides Gelinlik Modelleri ve Victoria Kyriakides Gelinlik Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.


Arananlardantelli sade gelinlik,işlemeli kabarık gelinlik,tarsusta çok ucuz gelinlikler görseleri,tullu gelinlik
Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>