Gelinlik Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Gelinlik, konsept itibari ve göz alıcı olması sebebiyle birçok genç kızın mutlu yarınlarında önemli bir yer tutmaktadır. Elbette ki her genç kız bu özel ama son derece mutlu gününde göz alıcı ve şık olmayı ister. Ortamın ambiyansına ve bu özel gecede tüm misafirlerin dikkatlerini üzerine çekmeyi istemesinin yanı sıra rahat ve mutlu olmayı düşler. Geçmiş zamanlara göre fazlasıyla artış gösteren gelinlik firmaları söz konusu gelinlik olunca tercihler doğrultusunda birbirinden farklı, göz alıcı gelinlik modellerini genç kızlara sunmaktadır. Seçilecek olan gelinliğe karar vermeden önce düğünden en az 3 ay önceden gelinlik modeline karar vermiş olmalısınız. Yaz aylarında düğün mevsiminin açılmasını göz önüne alarak siparişleriniz doğrultusunda hareket etmeniz gerekmektedir. Model hakkında karar veremediyseniz eğer güvenilir bir iki kişi il e beraber moda veya gelinlik evlerine gitmeniz sizin menfaatinize olacaktır.

Alınacak gelinlik modeli ile ister sipariş ister alınacak modeller hakkında firma yetkilileri ile iletişimi kopartmamanız yaralı olacaktır. Dikkatli şekilde yapılacak olan gelinlik alışverişlerinde pürüz çıkmaması açısından vücudunuzda varsa eğer fazla kilolardan kurtulmak işinizi daha da kolay hale getirecektir. Gelinlik dikimine karar verdiyseniz eğer profesyonel ve titiz çalışma içerisinde olmanız gerekmektedir. Gelinlik seçimlerinizde bütçe ön planda bulundurularak seçim yapılmalıdır. Toplu bayanların gelinlik modellerini rengine ve aksesuarına göre seçim yapması büyük kolaylık sağlar. kırık beyaz ,krem rengi tercihlerinde, vücudu ortadan ikiye ayıran model yakalar, dikkat çeken eşarp modeli olduğunda kilolarından kurtulması gerekmektedir.  Göbek sorunu yaşayan gelin adayları ise çan etek modellerinde, ince uzun hanımlar, kabarık etekli modelleri, kısa boylu bayanlar ise v yakalı veya v kesim gelinlik tercihlerinde hoş bir görünüme kavuşacaktır.

Bir önceki yazımız olan Burcunuza Göre Gelinlik Seçimleri 2 başlıklı makalemizde Burcunuza Göre Gelinlik Seçimleri 2 hakkında bilgiler verilmektedir.


ArananlarSamsun Gelinlik Fiyatları,gelinlikçide olması gerekenler
Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>