Gelinlik Modelleri İçin Bilmeniz Gerekenler

Biz kızlar çocukluk dönemimizden başlarız gelinlik hayalleri kurmaya. Annelerimizin tüllerinden gelinlik yaparak oyun oynar, onların gelinliklerini giymeye çalışır, katıldığımız düğün törenlerinde gelinlere hayranlıkla bakarız. Peki, sıra kendi düğünümüze geldiğinde ne yapmalıyız?

Her ne kadar küçük yaşlardan beri gelinlik hayalleri kuruyor olsanız da rüyalarınızı süsleyen gelinlik modeli için bilmeniz gereken birkaç önemli nokta var. Öncelikle size yakışacak olan gelinlik modelini bulabilmeniz için kendinizi ve fiziğinizi iyi tanımanız gerekmektedir. Boyunuz kısa olabilir yâda biraz fazla kilonuz olabilir. Bu durumda çok kabarık modelleri tercih etmek sizi şıklıktan uzaklaştıracaktır. Bu nedenle sade ve az kabarık modellere göz atmanız gerekmektedir.

Gelinlikler İçin Bilinmesi Gerekenler Gelinlik Modelleri İçin Bilmeniz Gerekenler

Gelinlikler İçin Bilinmesi Gerekenler

Ayrıca alışverişe çıkmadan önce düz gelinlik mi yoksa kabarık gelinlik mi istediğinize karar vermiş olmanız gerekmektedir. Aramalarınızı kararınız doğrultusunda yapmanız hem size zaman kazandıracak hem de hedefinize kısa sürede ulaşmanızı sağlayacaktır. Böylece kısa sürede gelinlik alışverişinizi tamamlayarak diğer alışverişlerinize yönelebilirsiniz. Unutmayın, bu tatlı telâşe içerisinde yoğun bir koşuşturma sizleri bekliyor. Bu nedenle gelinliğinizi alırken yoğun tempo nedeniyle zayıflayabileceğinizi de aklınızda bulundurarak ölçüm yaptırın.

Gelinlik Modelleri İçin Bilinmesi Gerekenler 768x1024 Gelinlik Modelleri İçin Bilmeniz Gerekenler

Gelinlik Modelleri İçin Bilinmesi Gerekenler

Bir önceki yazımız olan Düğün Mekanı Seçiminde Püf Noktalar başlıklı makalemizde Düğün Mekanı Seçimi ve Düğün salonu Seçimi hakkında bilgiler verilmektedir.


Arananlargelinlik tavsiyeleri
Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>