Gelinlik Modeli ve Takı Seçimi

gelinlik ve taki secimi 266x400 Gelinlik Modeli ve Takı SeçimiGelinlik modelleri üzerine tercih edilen takı aksesuarları ufak bir detay olarak görünebilir; fakat tüm görüntünüzü etkileyecek önemli bir yapısı bulunur. Takı modelleri aslında genel olarak değerlendirildiği zaman kıyafetin bütünlüğünü tamamlayan bir özelliğe sahiptir. Gelinlik ve takı seçimi de bu yüzden oldukça titiz davranılması gereken bir konudur. Gelinliğin modeline göre takı tercih etmek ilk düşünülmesi ve yerine getirilmesi gereken adımdır. Bu adımda cüretkar değil daha çok mütevazi davranılması önerilir. Gelinlik tamamen görsel bakımdan değerlendirildiği zaman oldukça göz alıcı niteliktedir. Sade ve düz gelinlik modelleri bile ele alındığında gecenin tek ve önemli iki kişisinden birisi olduğunuzdan dolayı gösteriş ister istemez üzerinize yapışacaktır. Bu yüzden de abartılı takılardan muhakkak kaçınmak gereklidir.

Gelinlik ve takı seçimi tamamen bir ahenk yaratılacak şekilde tercih edilmelidir. Bir çift tek taş küpe, inci ve sade bir set, parıltılı ama kesinlikle sade bir kolye ve buna benzer tercihlerle görünümünüzü destekleyebilirsiniz. Sade ve şık takı aksesuarları kullanarak şıklığınızı ön plana çıkarmanız çok daha olası bir tercihin yaşanmasına neden olacaktır. Özellikle gelin saçı aksesuarı kullandıysanız eğer küpeleriniz küçük ve tek taş ya da inci şeklinde olmalıdır. Saçlarda kullanılan aksesuara ek olarak gösterişli bir küpe rüküş bir görüntünün ortaya çıkmasına neden olur. Gelinlikte takı modası kesinlikle her sene ve her zaman sadelikten yana olduğu unutulmamalıdır.

Bir önceki yazımız olan 2014 Uzun Duvak Modelleri başlıklı makalemizde 2014 Uzun Duvak Modelleri, dantelli uzun duvak ve uzun duvak modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.


Arananlargelinlik takı modelleri,nisan taki seti,incili gelinlik takilari nasil olmali,inci tasli gelinik nasil sac modeli,gelinliklere nasıl takı gider,gelinlik ve takı,gelinlik üzerine takı modelleri,gelinlik uzerine takı,gelınlık secerken yeni modelleri düğün icin,sade takı setleri
Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>