Gelinlik İçin 2015 Kürk Modelleri

gelinlik icin 2015 kurk modelleri 9 400x319 Gelinlik İçin 2015 Kürk ModelleriGelinlik aksesuarları sadece takı ayrıntılarından ibaret değildir. Gelinlik kürk modelleri de gelinlerin en güzel ve gösterişli aksesuarları arasında yer almaktadır. Gelinlik için 2015 kürk modelleri de muhteşem krem ve grinin tonlarında renkleniyor. Klasik olarak de muhteşem kombinlerin oluşmasına yardımcı oluyor. Krem ve gri renk kürk modelleri ise çiğ beyaz gelinlikler için ideal bir seçimdir.

Kış mevsiminde gelinlik için 2015 kürk modelleri klasik görünümden tarz kazanmanızı sağlayabilir. Kürk kullanmak isteyen gelin adayları gelinlik detaylarında üst bölümünün sade olmasına özen göstermeli; çünkü gelinliğin üst bölgesindeki herhangi bir detay (taş, dantel vs. gibi) üzerine kürk oldukça fazla ve kalabalık bir görüntünün çıkmasına neden olabilir. Sade kumaşın kendi içindeki geçişleri veya katlarından oluşan görünümü üzerine kürk kullanmak çok daha şık ve zarif bir görünümü destekleyecektir. Bu destek aynı zamanda da sade gelinliğinizin hareket kazanmasına ve kendi stilinizi oluşturmanıza da olanak sağlayabilir. Farklı bir gelin olmak, her aksesuarından, saç modeline yani kısacası baştan aşağıya mükemmel görünmek için her ayrıntının özenle incelenmesi gerekir. Gelinlik modelleri uzun kollu kışlık bir yapıya sahip olsa bile hava şartlarından rahatsız olabilirsiniz. Havanın soğuk olmasından etkilenmemek içinse gelinlik kürkleri ideal desteğiniz olacaktır. Kış mevsiminde evlenmeyi ve düğün organizasyonu düşünüyorsanız eğer gelinlik modelinizi kürk modellerine uygun olarak seçmeyi ihmal etmemelisiniz.

Bir önceki yazımız olan Canlı Gelin Çiçeği Modelleri başlıklı makalemizde canlı gelin buketi, canlı gelin çiçeği ve gelin buketi hakkında bilgiler verilmektedir.


Arananlargelinlik için kürk,abiye için kürk,gelinlik için kürkler,gelinlik için kürk modelleri,gelinlik için aksesuarlar,gelinlik içın aksesuarlar,gelin omuz aksesuarları,çeyiz sandığı nasıl süslenir,beyaz kurk gelinligin ustune,abiye üzerine kürk bolero
Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>