Gelinlik Düz Kesim mi Olmalı Kabarık Kesim mi?

Hayallerinizi süsleyen o muhteşem güne kısa bir zaman süreci kalmıştır ve sizin aklınızda dolaşan tek düşünce gelinlik modelinizidir. Hayalinizdeki gelinliği nereden bulacağınızı, size yakışıp yakışmayacağını düşünür durur ve bu nedenle de telaşa kapılırsınız. Dilerseniz hayallerinizdeki gelinliği nereden bulacağınıza hiç başlamadan, hayalinizdeki gelinliğin size uygun olup olmayacağını bir inceleyelim.

Gelinliğinizi düz kesim mi yoksa kabarık kesim mi seçmelisiniz, bunun hakkında bir fikriniz var mı? Evet, son zamanların modası prenses modeli olan kabarık düz modeller olsa da bu modelin herkese yakışmadığı bir gerçek. Öncelikle hepimizin vücut tipinin aynı olmadığını ve birbirimizden farklı özellikleri olduğunu bir kabul edelim. Kimimizin belin kısmı kalındır, kimimizin göbek sorunu vardır, kimimizin boyu kısadır, kimimizin omuzları geniş… Yani bu farklıkları sadece kilo olarak algılamamak gerekir. Gelin adaylarımız düğün sürecinde genellikle diyete başlarlar ve gelinliğin yakışması için düğün gününe kadar zayıflamaya çalışırlar. Oysaki buna gerek kalmadan doğal halinizle de o gelinliği kendinize yakıştırabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey vücudunuzu tanımak ve ona göre gelinlik seçimi yapmaktır.

gelinlik 2 Gelinlik Düz Kesim mi Olmalı Kabarık Kesim mi?

En İyi Yeni Moda Gelinlikler

Öncelikle düz kesim bir gelinlik modeli istiyorsanız, bunu taşıyacak boya ve endama sahip olmanız gerekmektedir. Boyunuz kısa ise bu model sizi daha da kısa gösterecektir. Ve tabi bunun yanında vücut hatlarınıza da dikkat etmeniz gerekmektedir. Çünkü düz modeller vücut kusurlarını gizlemez aksine daha çok ortaya çıkarır. Kabarık kesim bir gelinlik modeli istiyorsanız bu modelin çeşitlerini detaylıca incelemeli ve size uygun olanını seçmelisiniz. Örneğin göbek sorununuz varsa göbek hizasından kabaran modelleri tercih etmeli ve göbeği etek kısmına dâhil ederek saklamalısınız.

gelinlik 1 Gelinlik Düz Kesim mi Olmalı Kabarık Kesim mi?

En Güzel Süslemeli Gelinlikler

Bir önceki yazımız olan Hangi Gelinlik Tercih Edilmeli? Özel Dikim Mi, Hazır Gelinlik Mi ? başlıklı makalemizde Gelinlik Önerileri, Gelinlik püf noktaları ve Gelinlik seçimi hakkında bilgiler verilmektedir.


Arananlara kesim gelinlik modelleri,aysira gelinlik,taşlı gelinlikler,duz etek gelinlik,gelinlik tasli 2014 duz normal,reklamlardaki aysira gelinlik,taşlı ve simli kabarık gelinlikler,gelinlik düz taslı kabarık,Duz ve kabarik gelinlik,düz kesim modellere boya
Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>