Gelinlik Defilelerinde Öne Çıkan Gelinlik Modelleri

Gelinlik Defilelerindeki Gelinlikler 252x300 Gelinlik Defilelerinde Öne Çıkan Gelinlik Modelleri

Gelinlik Defilelerindeki Gelinlikler

2014 yılına giriş yapmadan modasına giriş yapmış bulunmaktayız. 2013’e veda ettiğimiz ve yılın son günlerini yaşadığımız şu günlerde 2014 modası için defileler düzenlenmekte ve yeni sezon modelleri tanıtıma sunulmaktadır. Bu kategorilerden birisi olan ve en çok genç kızlarımızın dikkatini çeken 2014 gelinlik modelleri de defile ile kendini tanıtmış ve bekleyenleriyle buluşmuştur.

2014 gelinlik defilesinin öne çıkan modellerine göz atacak olursak eğer, özellikle prenses modeli gelinlikler her sene olduğu gibi bu sene de popülerliğini korumaktadır. Ayrıca bu sezon bu modeller için özellikle simli kumaşlar kullanılmış ve fiyonk detayları eklenmiştir. Bu özellikler gelinliği daha da ön plana çıkartmış ve sade, şık bir görünüme sahip olmalarını sağlamıştır. Yine prenses modeller kadar dikkat çeken bir diğer model de straplez gelinlik modelleridir. Straplez gelinlikler kabarık ve düz olarak iki farklı şekilde tasarlanmıştır ve oldukça fazla çeşitleri bulunmaktadır.

Eğer sizde 2014 gelinlerinden birisi olacaksanız ve gelinliğinizin nasıl olacağını düşünüyorsanız, 2014 gelinlik defilesinin detaylarını incelemeli ve öne çıkan modeller hakkında araştırma yaparak bilgi sahibi olmalısınız. Bilinçli bir şekilde gelinlik alışverişine çıkmanız size hem zaman kazandıracaktır hem de aradığınıza kısa sürede ulaşmanızı sağlayacaktır.

Bir önceki yazımız olan Balık etek gelinlik modelleri başlıklı makalemizde 2014 balık etek gelinlik modelleri, balık etek gelinlik ve balık gelinlik modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.


Arananlareteği çıkan gelinlik,son yapışan defile gelinlik,yeni çıkan gelinlik modelleri,2013 yeni çıkan gelinlik modelleri,defilelerdeki gelinlik modelleri,face gelinlik modelleri,gelinlik modelleri defile,son çıkan gelinlik modelleri
Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>